Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok olyan sokat...

Miért gondolok olyan sokat rá? Pedig ha 3 havonta találkozom vele, egyszerűen nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés

Már évek óta együtt vagyok a barátommal, akinek van egy bátyja, és nem tudom miért, de nagyon sokat gondolok rá. Jól néz ki, viszont nem is kedves, vagy bármi, nem beszélgetünk, csak nagyon néha egy-két szót, mégis álmodom róla, elég gyakran, ma este is azt, hogy valahogy összekeveredtünk, beszélgettük, csókolóztunk, megkért, hogy mondjam el a barátomnak, hogy mi a helyzet, de valami közbejött, ezért nem tudtam, és megsértődött ráám.

És hasonlókat szoktam, mindig kialakul valamilyen "ilyesmi" kapcsolat.

Kicsit zavar, főleg amikor valójában találkozunk, és én arra gondolok, milyen lenne ha...

A kapcsolatom pedig harmonikus, meg minden.


2011. aug. 5. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt lehet neked kéne tudni:) A kiváncsiság, a vágy...de lehet csak addig tartana amíg be nem teljesül, aztán lehet megbánnád, lehet jó lenne..de inkább szerintem felejtsd el:) Vagy csak maradj a fantáziálgatásnál:)
2011. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Szerintemha a huszas éveidbenjársz már tudnod kellene kezelni az ilyen dolgokat.


23L

2011. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2011. nov. 9. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!