Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem zavar titeket? Túlságos...

Ez nem zavar titeket? Túlságosan szeret.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat. de túlzásba viszi a szeretetet... állandóan elmondja, hogy mennyire szeret, mennyire fontos vagyok neki és nem tudja elképzelni az életét nélkülem. Nem alaudhatok úgy, hogy ne ölelkezzünk közben. Ne értsétek félre..én is nagyon szeretem..de nem mondom neki állandóan..és nem "fojtom" meg..
2011. jan. 22. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar :-D
2011. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem tetszene : )
2011. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Én utálnám...
2011. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Engem sem zavar.
2011. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez tök jó.:-))Nekem is igényem van arra,hogy a párom éreztesse velem a szeretetét,és én is kimutatom neki:-).Mi már 9 éve lesz,hogy együtt élünk,mégis úgy az igazi,ha alvás közben hátulról átölel,tudod olyan kifli pózban ;-),én ezt nagyon szeretem.Szerintem örülj neki,hogy kimutatja,hogy szeret,sokkal rosszabb lenne,ha neked kellene mindig rákérdezned stb...,bár tudom vannak ,akik nem mondogatják állandóan,de biztos éreztetik valamilyen módon.
2011. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy kis tér az embernek. Én megértem. Beszéld meg vele szerintem és mond el neki hogy szereted de néha jó csak magával lennie az embernek. Ugyanilyen szituációban voltam csak én nem szerettem eléggé a páromat ahhoz hogy ne tegye tönkre a kapcsolatunkat az hogy megfojt. Ha szereted akkor beszéld meg vele és meg kell értenie. Ahogy Popper Péter mondta egyszer: "Az ember NEM tulajdon."
2011. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
De nagy problémáid vannak!:S
2011. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy ezt úgysem kell mondogatnia, mert tudod, és éjszakánként meleged van, vagy szeretsz forgolódni.
2011. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De igen, zavar, hogy ennyire szeretnek téged! :P:DD
2011. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bármit megadnék érte,hogy valaki így szeressen!
2011. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!