Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, ha a párotok "túlságosan intelligens"?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok egy buta nő, van diplomám, nyelvvizsgám, jó állásom, mégis a jelenlegi párom sokkal intelligensebb nálam, és ez kicsit zavar.Nem volt még ilyen kapcsolatom.Úgy érzem, előbb-utóbb majd nem kellek neki.
2010. jan. 29. 07:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha zavar,akkor művelődj,tanulj,hogy utolérd az intelligenciáját.Ez egyébként is hasznos lehet neked is.
2010. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Volt nekem is mar hasonló érzésem, pontosabban azt nem értettem, hogy mit eszik rajtam... Szerelem...megmagyarázhatatlan. Azóta a szerelem elmúlt úgymond és a legjobb barátok vagyunk és minden ok. Szerintem ne aggódjál azon, hogy elhagy. Legyél természetes. Úgy kell elfogadjuk egymást amilyennek teremtve lettünk. Nem lehetünk egyformán okosak vagy buták és ez így van jól!!!
2010. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

nálunk a párom szerint én vagyok a intelligensebb, mások is így látják, de engem egyáltalán nem zavar, nem ezért szeretem, és ez így van jól, őt se zavarja a dolog, sőt büszke rám.

21/L

2010. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt és csak annyira zavart, h. lealacsonyítva éreztem magam, próbáltam művelődni,de lehetetlen annyi tudást összeszedni így utólag.Csak az zavart a legjobban, hoy ő mindig firtatta a tudását.Túl nagy volt az egója és ezért akármit mondtam hülyén hangzott, kivéve ha filozofáltam, na azt szerette. :)
2010. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Engem pont az zavar, hogy senkire nem tudok felnézni. Párom valóban okos (egyetemi tanár), de így is sokszor úgy beszélek vele, hogy szégyellem magamat. Őt nem zavarja, de engem piszkosul. Sokkal jobban kellene tisztelnem, hiszen nagyon szeretem. Én olyan környezetben nőttem fel, ahol anyám folyamatosan megalázta apámat, ez volt a példa, ezért nagyon nehéz változtatni magamon. Fejben tudom, hogy az az ideális, ha a nő néz fel az urára és szerintem egyáltalán nem jó egy kapcsolatban, ha a nő az okosabb.
2010. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Én a másik oldalt képviselem. A párom úgy reagál erre, hogy itthon nem beszélhetek az egyetemről, a munkámról, a véleményemről, semmi olyanról, ami neki kellemetlen. Viszont ha bármiről szó esik, az ő véleménye a döntő, meg sem hallgat engem. Eddig nem zavart, mert nagy volt a szerelem, mostanában kezdem látni a dolgot és ott is fogom hagyni.

Nem azért, mert nem tanul vagy mert nem annyira okos. Hanem mert képtelen ezt belátni és megpróbálni változtatni rajta, az űrt beképzeltséggel és arroganciával tölti ki. Sokan esnek ebbe a hibába, pedig nagyon érdemes elkerülni.

2010. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát az én barátnőm egyfolytában mondogatja h milyen okos intelligens vagyok - Pedig ő se buta. Csak büszke arra hogy Épületgépészeti tervező vagyok és emellett sokminden máshoz is értek :) 22F
2010. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Sztem jól van ez így a pasi legyen intelligensebb, ez már kiderült év ezredek alatt, jól van ez így:)
2010. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
ezek szerint gáz, ha én vagyok lányként az intelligensebb, de szeretem, és ő is szeret, és a házasságon jár az agyunk?
2010. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
A barátomnak két diplomája van, és emellett okos, meg művelt is, nem az ecserin vette a papírokat. Nekem van egy érettségim. Az előző barátnői mind diplomások voltak, és mikor erre rákérdeztem hogy nem zavarja e hogy nekem csak ennyi van, azt mondta hogy sokkal okosabb és intelligensebb vagyok emberileg, mint ők voltak. És tényleg, soha nem érzékelteti hogy kevés lennék neki. Szóval a kérdésre a válasz, engem nem zavar. Ja, és én is elég domináns nő vagyok, nem egy papucs, tehát nem emiatt fogadom el a helyzetet. Lehet hogy nálatok érzékelteti a párod hogy intelligensebb, és ez zavar, nem?
2010. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!