Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másba szerelmes, de én nem...

Másba szerelmes, de én nem tudom elhagyni, mert belehalnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom nem belém szerelmes, ezt így nem mondta ki, de tudom.
2011. jan. 23. 16:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viseld el a megaláztatást, vagy azt, hogy ő hagy el. Melyik jobb? Választhatsz!
2011. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat 2 emberen áll,nem ÉN számitok,hanem az hogy a másik(is)boldog legyen...
2011. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 emlya ***** válasza:
100%
Ez az, jobb el előbb mint később. Fájni fogz, szenvedni fogsz, de később jobb lesz. És lehet ezerszer különbet találsz. DOBD KI!!!!!!!!
2011. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem :(
2011. jan. 23. 16:29
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit csak úgy szeress h ne halj bele a beteges kötődésekbe.Az különben sem az igazi szeretet.keserű igazság de nagyon tud fájni ha nem viszonozzák az égető érzést viszont ha ő ezt nem érzi nem tudsz mit tenni...Engedd el és kívánd h éljen bolddogan.
2011. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 emlya ***** válasza:
100%
Majd lesz másik.
2011. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

A szeretni tudás, képesség, ami már önmagában is csodálatos. Azonban nagyon fontos az is, hogy viszont szeressenek. Sajnos, ez nem mindig van így. Ha valóban szereted őt, és miért kételkednék ebben, akkor tedd azt, ami neki a legjobb!Mert ugye szeretnéd, ha boldog lenne?

Nem alázott meg téged. Senki sem tehet róla, hogy kit szeret, és kit nem. Elengedni, ez a legnehezebb. De hidd el, ha meg tudod tenni, és elmúlt a fájdalom, büszke leszel magadra. Mindamellett neked is jogod van ahhoz, hogy viszont szeressenek. Sok erőt kívánok!

2011. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz belehalni !

Engedd el, ő nem neked van megírva. Eltudod vele így képzelni a kapcsolatotokat, hogy tudod nem szeret. Mi lenne abban a jó ? Ez nem lenne kapcsolat. Fáj egy darabig, de elfog múlni, és biztos találsz mást aki viszont szeret !

2011. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
ha te nem lépsz akkor majd lép ő. csak idő kérdése. én inkább emelt fővel távoznék, mintsem valaki szánalomból legyen velem.
2011. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Hány jó pasit hagysz ki és hány szerelmet a barátod miatt?

Ha ebbe belegondolsz máris nem olyan jó pasi..

2011. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!