Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy kicsit nem...

Szerintetek ez egy kicsit nem durva? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy pár a környezetemben. Ma beszélgetek a férfival és elmondja hogy szeretne tanácsot kérni tőlem, hogy mondjam meg "beteges-e" amit csinálnak. Távkapcsolatban él a menyasszonyával. Nagyon féltékeny egyik a másikra...szóval mindketten. Ma bevallja nekem, hogy naponta 25o-3oo sms-t küldenek egymásnak. Minden pillanatban. Együtt mennek a wc-re fürdeni, irnak sms-t hogy "drágám megyek" és akkor megy mind a kettő mondjuk fürdeni. Ezen kívül egyik se mehet a másik tudta nélkül sehova, ha egyik megy a boltba, egyetemre bárhova ir egy sms-t hogy elmentem ide ide...ekkor leszek otthon. Tanulás közben is ez megy...egész nap...

Mikor mondta azt hittem szivat, de a szobatársa elmondta, hogy tényleg így van ez náluk.

Egyik a másik nélkül sehova, még egy kávéra se senkivel...

Kb. mialatt ezt elmondta nekem 6 sms-t megírt és választ is kapott mindegyikre:-S

Közben meg elmondta, hogy ez így nagyon jó neki és soha nem akar szakítani a csajjal mert szerinte többet ilyent nem fog találni...:-S


Én eddig 3x megfulladtam volna ebben a kapcsolatban. Nem ítélkezem ne értsetek félre, de én nem gondoltam, hogy felnőtt (22) embereknél még van ilyen...



Én is távkapcsolatban élek egy ideje, és sokat beszélek a párommal, de azért...nem ennyit...így...


2011. jan. 23. 22:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
82%
de, durva
2011. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon durva! Volt nekem is távkapcsolatom,230km volt köztünk,de ennyire nem vittük túlzásba! Szerintem ez már sok! :S
2011. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
biztos jól megy nekik ha naponta ennyi sms-t írnak o.o ez nagyon durva.. én is távkapcsolatban élek, de minek ennyi mindenről beszámolni...
2011. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül,hogy meg lehet fulladni,ez még hülyeség is,ráadásul pénzkidobás. Vannak olyan tarifacsomagok,hogy havi pár ezerért ingyen beszélhettek egymással, a beszélgetés amúgy is személyesebb,mint az üzenetek... meg egész nap telefont nyomogatni... Ennyi sms árából kéthetente elmehetnének egy romantikus hétvégére :D
2011. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
En is tavkapcsolatban eltem a ferjemmel a hazassagkotesunk elott. Most is sokat van tavol, de en ilyet elkepzelni sem tudnek. Ismerek ilyen parokat. AZONBAN nincs itt semmi problema, ha ez mindenket felnek megfelel. A peldadban ugy tunik, hogy mindkettojuk ilyen es ez igy jo nekik. A problema ott kezdodik, mikor egyik fel ilyen, a masik meg nem es annak a kapcsolatnak nem lehet hosszu jovot josolni. Sok ismerosom van, akik olyan kapcsolatban elnek, hogy "jelenteniuk" kell, hogy epp mit csinalnak es hol. Persze valamilyen szinten neha hazudnak is, mert hiaba hogy nem csaljak meg a parjukat, nem mondhatjak meg azt sem, hogy egy baratjukkal beszelgetnek...egyik baratnomnek a parja arra is feltekeny, ha a lany a sajat szuleivel elmegy szinhazba vagy nyaralni olyan cimen ezt szova is teszi, hogy miert nem vele volt ehelyett. Szoval sokan elnek igy...en ismerek 26 evest meg 40 evest is. Igy elik le az egesz eletuket.
2011. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Roppant infantilisek + jó sok pénzük lehet telefonszámlára.

És értelmiségi, egyetemista emberek...na ezért se dőlök be a végzettség és az alap intelligencia összefüggésének..

2011. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Aranyos, ha nem féltékenységből csinálják.
2011. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem furcsa, de azt mondom, hogy ha mindkét félnek ez az igénye és egymásra találtak ezzel, akkor hajrá.


Nekem azért furcsa, mert férjemnek és nekem is szükségünk van "privát időre". Most épp húzós vizsga előtt állunk mindketten és rájöttünk, hogy a tanulásban már a jelenlétünkkel is nagyon zavarjuk egymást (más a tanulási stílusunk is). Így ő átment néhány napra a saját lakásába, én meg maradtam itthon. Ha valami kérdés, megbeszélnivaló van, akkor ott a telefon.

2011. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Én nem menyasszony vagyok, meg nem távkapcsolatban élek, gimnáziumba járok, a párom dolgozik. Mi facebookon levelezünk egész nap, van, hogy mi is elküldünk 300 levelet olyan napokon, amikor nem tudunk találkozni, szinte mi is minden mozdulatáról tudunk a másiknak, de ebben semmi féltékenység sincs, csupán így enyhítjük egymás hiányát. Ha féltékenység lenne az már más lenne. Az már durva lenne, ha csak azért leveleznének ennyit, hogy biztosítsák egymást arról, hogy senki nem találkozik senkivel.
2011. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki válaszát...

Nagyon érdekelnek ezek a dolgok engem, amúgy is mint párkapcsolat...téma...

Én távkapcsolatban élek a párommal, 1,5 éve, de pl. vizsgaidőszakban egyszer beszélünk reggel, egyszer este. Mert számunkra idegesítő, hogy amikor a legjobban benne vagyunk a dolgokban akkor csörren a telefon...

Máskor beszélünk általában mindenről tudunk amit a másik tesz, de nem ilyen görcsösen. Gyakran azért is felhívom, hogy egy viccet elmeséljek neki...de a napi 3oo sms az nekem sok(K)


köszi a válaszokat ment a zöld:D

2011. jan. 23. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!