Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Szájrapuszi nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés
Láttam néhány embernél, hoy a gyerekét szájra puszílta. De, nem kisbaba, hanem már óvodás, kisiskolás gyereket. Nem durva ez egy kicsit? Szerintem a szájrapuszi, az inkább felnőtteknél van, szorosabb kapcsolatban(szerelem, házassá) Először azt hittem pedofil a hapek, de a yerek mondta neki, hoy papa. hallottam, hogy régen a szocializmusban ez ment, hogy szájrapuszilták eymást az emberek, de itt fiatal 20-30 éves anyukákat/apukákat láttam. Nem fura ez egy kicsit?
2010. aug. 4. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
66%
szerintem is durva...demég ha kisbabáról van szó akkoris :Sminek szájrapuszizni?aztmajd a szerelmétől kéne kapnia vagy attól aki tetszik neki nem a szülőktől:Ssztem eléggé visszataszító :S:Smeg undorito :S
2010. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim válasza:
71%
Mi is a szüleimmel mindig szájrapusziztunk, szerintem nem durva:) de mindenki máshogy gondolja. már 17éves vagyok, most természeten már nem:D
2010. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
78%
Én is láttam már, de nem botránkoztat meg a dolog.Mondjuk nem is fordult meg a fejemben, hogy esetleg pedofil lenne.Miért ne , ha ők így szokták meg, akkor én nem ítélkezem.Láttam már sokkal cifrább dolgokat is.
2010. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem fura!Nálunk is szájrapuszi van, még a 7 éves unokaaöcsém is odaadja!Nekem is , a mamáknak is, a papáknak is, unokatesóknak is!A gyerekeim is!De amikor elérik azt a kort, hogy számukra zavaró lesz, majd arcra adják!
2010. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
68%
a nem is tudom milyen távoli női rokonom mindig szájra ad puszit nekem engem nem zavar komolyan tíz éve ismerem tök megszokott nálam 15/L
2010. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
82%
Nővéremnek van egy 3éves kisfia és ő ad a családban majdnem mindenkinek szájrapuszit... magától
2010. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
50%
Fúj, gusztustalan.
2010. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
71%
szerintem is durva kicsit. Én egyszer láttam a 4.es lány osztálytársamat, hogy szinte csókolóznak az anyjával...hát nem tudtam mire vélni.
2010. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sem helyes. A Kádár-korszakban pedig egyáltalán nem volt szokás a szájrapuszi! Ez csak újabban lett divat.
2010. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
52%
Fúj :S
2010. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!