Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy kicsit nem...

Szerintetek ez egy kicsit nem durva? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy pár a környezetemben. Ma beszélgetek a férfival és elmondja hogy szeretne tanácsot kérni tőlem, hogy mondjam meg "beteges-e" amit csinálnak. Távkapcsolatban él a menyasszonyával. Nagyon féltékeny egyik a másikra...szóval mindketten. Ma bevallja nekem, hogy naponta 25o-3oo sms-t küldenek egymásnak. Minden pillanatban. Együtt mennek a wc-re fürdeni, irnak sms-t hogy "drágám megyek" és akkor megy mind a kettő mondjuk fürdeni. Ezen kívül egyik se mehet a másik tudta nélkül sehova, ha egyik megy a boltba, egyetemre bárhova ir egy sms-t hogy elmentem ide ide...ekkor leszek otthon. Tanulás közben is ez megy...egész nap...

Mikor mondta azt hittem szivat, de a szobatársa elmondta, hogy tényleg így van ez náluk.

Egyik a másik nélkül sehova, még egy kávéra se senkivel...

Kb. mialatt ezt elmondta nekem 6 sms-t megírt és választ is kapott mindegyikre:-S

Közben meg elmondta, hogy ez így nagyon jó neki és soha nem akar szakítani a csajjal mert szerinte többet ilyent nem fog találni...:-S


Én eddig 3x megfulladtam volna ebben a kapcsolatban. Nem ítélkezem ne értsetek félre, de én nem gondoltam, hogy felnőtt (22) embereknél még van ilyen...



Én is távkapcsolatban élek egy ideje, és sokat beszélek a párommal, de azért...nem ennyit...így...


2011. jan. 23. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Én is ismerek egy párt.Nem élnek távkapcsolatban,vagyis a srác Pesten tanul a csaj meg maradt a vidéken,de a srác minden hétvégén hazajár.A barátnő 20 percenként hívogatja,hogy mit csinál,hol van..stb.Eléggé nevetséges.A srác eltűri,mi meg röhögünk.:D Bár amúgysem szeretjük igazán a lányt.



22L

2011. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is iszonyat,és volt is benne részem 3 évig,mert egy volt kolléganőm ugyanezt csinálta,szószerint reggeltől-estig egyfolytában telefonált,ha nem telefonált,akkor sms-ezett a férjével,akivel tizenpár éve házasok!Bejött reggel a munkaheyre,már a fülén volt a telefon,egész útközben is telefonált,végig amíg jött befelé az űton,ahogy beért már mondta is hogy most előveszi a tollat,kinyitja a fiókot,megissza a kávéját,megesz a kiflit,elmegy wc-re,és ezt egész nap,végig nyomta,mikor mit csinál,közben meg "dolgozott".Rosszul voltunk már tőle,és szóltunk a vezetőknek,hogy csináljanak vele valamit,mert ezt nem lehet vele egy légtérben kibírni,először szépen szóltak neki,de semmi nem történt,ugyanúgy folytatta tovább.Aztán már írásban közölték vele,hogy ez munkahely,és hagyja abba az egész napos telefonálást.Ekkor sem történt semmi,majd elvették tőle a telefonját,de hozoztt másikat,és azon folytatta tovább.A nő 35 éves volt,a férje 60 körül,és a nő nagyon féltékeny volt a férjre,pedig egy kegyetlen elhízott,alkoholista,20 évvel idősebbnek kinéző volt a férje,és mindig attól félt a nő,hogy "elszeretik"a férjét,mert ő is úgy szedte el a volt feleségtől.Gondolta,ha egész nap telefonál vele,akkor majd nem tudja megcsalni..3 év után a vezetőség megunta,és elbocsájtották a nőt,és szerintem még így is nagyon türelmesek voltak vele!Kibírhatatlan volt,egyfolytában hangosan beszélt,és a munkáját pedig alig végezte..
2011. jan. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Annyira nekem nem durva...

mi nem élünk távkapcsolatban,csak még félig külön,heti 4 nap együtt

8-16-ig meló,napközben 30-50 email simán elmegy csak ugy...

pedig tudom hogy délután 4kor együtt megyünk haza,és másnap reggelig együtt vagyunk:)

és nem is túl friss kapcsolat...

2011. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
:D érdekes...
2011. jan. 24. 09:44
 15/17 anonim válasza:

Nekem is volt távkapcsolatom (egy kontinens és az Atlanti óceán XD) Nagyon szerettük egymást, de ennyire egyszer sem estünk túlzásba. Minden nap beszélgettünk skypeon, msnen, ahogy jött. Összeegyeztettük az időnket. Eléggé szabad lélek vagyok, akit nem lehet kontrollálni, igy másfél év után elegem is lett ebből. Nem tudtam elmenni sehova bűntudat nélkül, csak mert közölte hogy ő nem engedne el szivesen egyedül.

Azt hiszem egy ilyen kapcsolatban mint amit leirtál, én 1-2 nap után inkább leszúrnám magam....

20/L

2011. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is mint az előző válaszoló.

Volt barátom hasonlóan viselkedett és igazából rámerőltette az állandó sms-írást. Ha nem írtam vissza kb 10 percen belül már egyből hívott, hogy mi van már, mit csinálok. Bevallom őszintén, akkor még befolyásolható kis fiatal csitri voltam, be is dőltem neki, de rájöttem, hogy ez csak önbizalomhiány volt, így szeretett volna folyamatos visszacsatolásokat kapni, hogy szeretem. Egyébként már régen untam a srácot, nehezen is küldtem el, de ha ilyeneket olvasok, összeszorul a gyomrom az idegtől. :D

Fanni

2011. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszi

:D

2011. jan. 24. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!