Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen a mostohahúgo...

Hogy lehet ilyen a mostohahúgom? Ez annyira szemétség

Figyelt kérdés

Én 15 vagyok,Ő 13.Nem élünk együtt,én anyáékkal élek,Ő meg az anyjával és apukámmal.Eddig szinte legjobb barátnők voltunk,mindent elmondtam neki,de pár napja össze vesztünk,mert én elkezdtem egy picit "menőbbekkel" is barátkozni,Ő pedig nem bírja őket annyira.

Ezért én mondtam neki,hogy jó,most egy picit barátkozzunk másokkal,nem kell folyton egymás nyakán lógnunk(nekem már van barátom is elég hosszú ideje,de Őt ez is zavarja,mert néha a barátom miatt mondtam le pár programunkat,így most szeretnék egy kicsit vele és az új barátaimmal lenni.)

Mikor mondtam neki,hogy mással is szeretnék barátkozni,akkor teljesen kiakadt,hogy én is olyan szívtelen leszek,mint az új barátaim...És elmondta apának,hogy van barátom és hogy lefeküdtem a fiúval.Ezért apa most kiakadt,nem akarja engedni,hogy elmenjek bárhova is(szerencse,hogy anya nem a középkorban él,szóval Ő nem akar rácsot az ablakomra,engedi,hogy a barátaimmal lehessek).

Most apa cirkuszol,hogy anya milyen felelőtlenül nevel(az nem gond,hogy apa kb. alig hív fel,ha én nem mennék hozzájuk,akkor arról is elfeledkezne,hogy létezem).


Most annyira csalódtam a mostohatestvéremen....Én megbíztam benne,erre elmondta a titkaimat apámnak.

Nem tudom,hogy Ő mit tenne,ha mindenkinek elmondanám,hogy neki mik a titkai.

De mégis miért tette?

Mit tegyek,hogy az apám lenyugodjon?


Köszönöm



15L


2011. júl. 31. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Tök fura,hogy szerinted azok az ellenségeid,azok akarnak rosszat,akik féltenek. Nem kisajátítanak,hanem féltenek.Okosak vagytok anyukáddal.
2011. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, de pont a középkorban, és az elmaradott népcsoportoknál elfogadott, hogy ennyi idős gyereklány már aktívan szexel.

Igaz, nekik nem volt fogamzásgátló, abortusz, és nem kellett annyi nemibetegségggel számolni, mint neked. Már ha számolsz vele.


Elég szívtelen dolog, azért elhanyagolni a legjobb barátnőd, a féltestvéred, mert fiatalabb, és nem olyan menő, mint az új barátaid. Egyikről sem ő tehet, te mégis ezért hanyagolod, mintha valami rossz dolog lenne, hogy még nem egy 16 éves, bevállalós kis pi.csa, mert akkor vele barátkoznál, ő lenne a menő...


Szánalmas vagy, és megérdemelted.

Ha téged ezek után boldoggá tesz, hogy elmondod az apátoknak a titkait, hát rajta. Legalább apád is látja, milyen álnok kígyó vagy.


Idővel majd lehiggad faterod, de soha nem fogja elégedetten hátradőlve nézni, ahogy téged ku.rogatnak. Az apák ilyenek... pontosan tudják, hogy egy 15 éves kiscsaj mire kell a fiúknak.

2011. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De az apám a középkorban él kb.Akkor is elkezdett anyával veszekedni,amikor anya a saját pénzéből vett nekem egy netbookot,akkor is kiakadt,amikor megtudta,hogy mennyit költök ruhákra...Nem tudom,hogy ehhez mi köze van.Nem az Ő pénzét költöm ilyenkor.Nem képes belátni,hogy felnőttem és nem mondhatja meg,hogy mit tehetek.

Attól,mert egy hónapban párszor találkozunk,nem ismeri az életemet.Nem ismeri a barátaimat,a suliban a tanáraimat,nem tudja,hogy miket szeretek.Ha a volt legjobb barátnőm nem lakna a házába,akkor én elég ritkán mennék oda.

Nem azért nem akarok vele barátkozni,mert fiatalabb.Hanem mert én új barátokat is szeretnék,amit Ő nem képes felfogni.

És nem vagyok álnok kígyó,csak nem bírom,ha valaki keresztebe tesz nekem.

2011. júl. 31. 16:01
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

"Nem képes belátni,hogy felnőttem"

Nah ezen jót röhögtem.Attól még h szexel,ugyanúgy egy kislány leszel.15 évesen még gyerek vagy.Viszont van egy olyan érzésem h anyukád téged szépen elkényeztetett és az apukád ez ellen próbál téged "megvédeni",csak te ezt nem látod.

2011. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Tudod a legjobb barátnőjének nem mond olyat az ember, hogy most másokkal lógok, veled meg inkább nem foglalkozom most egy-két hétig. Attól lesztek legjobb barátnők, hogy mindig érdekel, hogy mi van vele és sosem hagyod magára. Én is baromi pipa lennék, ha az enyém kitalálná ezt. Persze, a szüleinek nem árulnám be akkor sem.

Mindketten hibásak vagytok. Vagy kérjetek mindketten bocsánatot, vagy hagyjátok egymást a francba.

Amúgy pont a ti korotokban nagyon nehéz, mert nálatok még sok a 2 év kölönbség. Te már pasizol, elmész az elő bulikba, ő meg még messze van ettől.

2011. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Felnőttél? 15 évesen? :)
2011. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem a válaszadókat.

A kishuga berágott azon hogy a kérdező másokkal is barátkozik(mi ezzel a gond?)bosszuból elmondta az apjának a titkát(ez övön aluli ütés volt).

Apukád majd lenyugszik.A hugodat ne mártsd be,majd megbékéltek.

2011. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Azt hiszem az utsó válaszadó is egy 15 éves felnőtt.
2011. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz,hogy 15 évesen,vagy gondolom már korábban is szexelsz és hogy ezt tudja anyukád is.Szerencséd,hogy nem az én lányom vagy. Asszem a következő körkérdés az lesz,hogy mennyire csesznek el egy gyereket elvált szülők. Megy is.
2011. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen,felnőttem.

Nem vagyok már 5 éves kislány,akinek megmondhatja az apja(akivel egyébként alig beszél),hogy mit csinálhat.

2011. júl. 31. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!