Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a ingyenélő?

Tényleg én vagyok a ingyenélő?

Figyelt kérdés
Ugyanis annak nevezett a volt párom. Csak azért mert (joggal) igényt tartok a gyermektartásdíjra? Csak a gyerek születéséig laktunk együtt, mert őt zavarta volna, ha egy lakásban kell laknia a szüleimmel. És arról se én tehetek, hogy nem tudok elhelyezkedni!!!
2011. jan. 24. 19:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy az. a pasid viszont egy szemét bunkó. Nem kellett volna ilyen felelőtlen aggyal gyereket csinálnia. amúgy ne vedd a szívedre, mondd meg neki, hogy a gyerek az övé is, nem tud ingyen élni, úgyhogy etesse.
2011. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
na ez az, nem csak a te gyereked az övé is ugyanannyira nem csak neked kell a pénzedet a gyerekedre költeni hanem ugyanúgy neki is!
2011. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%

Ne szívd mellre! Az összes p.cs ezzel jön az elhagyott gyereke anyjának! Ő ugyan nem fizet egy vasat se annak a qrvának! Ő nem fogja eltartani! Pasi, tehát nincs agya, ezért nem képes felfogni, hogy nem Neked fizet, hanem annak szerencsétlen gyereknek!

Hátha jobb kedved lesz. Írj neki egy sms-t "Most hallottam a hírekben, hogy találtak egy hullát. Rohadt a lába, hiányzott az agya, mikroszkopikus méretű volt a pénisze. Dobj egy üzit, élsz még?" :)

2011. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
19:21 ez jóóó:D
2011. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%
Én se fizetek egy forintot se, mondja meg mi kell aztán megveszem, de pénzt nem adok a kezébe.
2011. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

"Csak a gyerek születéséig laktunk együtt, mert őt zavarta volna, ha egy lakásban kell laknia a szüleimmel. "


Miért,addig hol laktatok? Ott nem fértetek volna el hárman?

Elég rövid a sztorid,így nehéz bármit is megállapítani.Ő nem fizet gyerektartást,ez nagy hiba.Sajnos sokszor a nők is elvetik a súlykot.Összecserélik a gyerektartást az asszonytartással és horribilis összegeket követelnek.

Miért is lehetsz a szemében ingyenélő? Talán,mert nincs munkád és a szüleidnél laksz,így a gyerekre szánt költségeket neki kell kitermelni egyedül?

2011. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg megegyezhetnél vele úgy is, hogy a gyerektartásnak megfelelő összegből bevásárol a gyereknek. Annyi úgyis elmegy pelenkára és minden egyébre, szóval ugyanaz, mintha odaadná a pénzt és te vennéd meg. Szerintem ez korrektebb is és nem is adnál támadási felületet. Én biztos belemennék.
2011. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem mondtam hogy nem fizet gyerektartás. Fizet, csak ez a véleménye. Ja és pelenka már nem kell. 10 éves a lány. :)
2011. jan. 24. 19:50
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

Ja :) Bocsi, azt hittem kisbabáról van szó :D

Ez esetben akkor menjetek el vásároljatok be lekvár, felvágott, iskolafelszerelés, ruha, szemüveg, ha visel a lány, vagy akár rezsicsekkből számoljátok le a gyerektartást, végülis tényleg ugyanaz, mintha te vennéd meg a dolgokat, csak így mégis nem kp formájában, hanem ebben a formában adja oda és így nem tud bántani téged valamint az ő szemében is korrektebb megoldás. Én tuti felajánlanám :) Szerintem mindketten jól jártok ezzel :)

2011. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%

Sziasztok!

Ismerős a szitu!

Nekünk vannak közös néven felvett hiteleink, pl autóhitel, de az autót csak ő használja. A hitelek felét az én nyakamba sózná, de gyerektartást nem akar fizetni.

Holott a lányok havi kajája és orvosi kezelési költségei 50-70ezer ft a spec.étrend miatt.

Ő meg keres havi negyed millát.

2011. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!