Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi válság - lehet klimax?

Érzelmi válság - lehet klimax?

Figyelt kérdés
Az egyébként megértő és közvetlen anyukámmal egy ideje szinte lehetetlen bármilyen témát megvitatni anélkül, hogy veszekedés lenne a vége. Általában mindig oda lyukadunk ki, ő teljesen egyedül van, senki nem áll mellette, ő csak arra jó, hogy ellássa a családot, de a maga kedvéért nem tehet semmit. (Pedig a családi körülmények az utóbbi időben nem sokat változtak, sőt szerintem kicsit javultak.) Lehet, hogy klimax miatt van?
2011. jan. 25. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább rosszkedv, kimerültség, fásultság, egyedül vagyok-érzés. Lehet, hogy most ő vágyik egy kis figyelemre, megértésre.
2011. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak belefáradt a hétköznapokban, és simán azt mondja, amit érez. Szerezzetek neki egy meglepi napot, menjetek el egy wellness hétvégére, érezze, hogy hálásak vagytok neki a napi robotért.
2011. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok egy kicsit kizökkenteni a szürke hétköznapokból. Ez a hosszu januári ködös napok is közrejátszanak az ember idegeit nagyon megviselik.Már az is elég ha előveszel nyári fotókat és megpróbálod őt is bevonni a nézegetésbe nekem bevállt egész jó hangulatom lett, pedig jócskán magam alatt voltam a mult héten Lehet hogy neked is sikerül
2011. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet kimerültség, levertség, csak ez már elég tartós, azért aggaszt. Próbálok neki segíteni, de már nem lakom otthon, hétvégén dolgozom, és azt a kevés időt amikor találkozunk is emiatt gyakran veszekedéssel töltjük. :S A fényképnézegetéssel már próbálkoztam, az egy kis időre tényleg segített. :)
2011. jan. 26. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Szó szerint egyedül van? Tehát nincs férje/barátja, kisebb gyerekek, aki vele él?
2011. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na igen, a lényeges dolgokat elfelejtem leírni. :S Nem él szó szerint egyedül, apukámmal meg a húgommal, csak hát a húgom is most kezd kamaszodni, aztán néha nem a legjobb beszélgetőpartner. De úgy nincsenek gondjaik, szerintem elég jó a kapcsolatuk.
2011. jan. 27. 02:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit elszürkült a kapcsolatuk, megesik ez egy hosszú házasság alatt, a tesód meg csak borzolja az idegeit (mint a kamaszok általában). Gondolom, napjai jó részét a munka, házimunka, gyereknevelés teszi ki. Ha belegondolsz, kemény mókuskerék ez, nem csoda, ha kiborul.

Valami program, "frissítés", kimozdulás otthonról, az kellene neki. Beszélhetnél apukáddal is, ő tudna a legtöbbet tenni azért, hogy feldobja a hangulatát anyukádnak.

2011. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!