Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen vállalnátok...

Hány évesen vállalnátok gyereket, ha az anyagi dolgok biztosítva lennének?

Figyelt kérdés
Szerintetek 22 évesen őrültség lenne családot alapítani?
2011. jan. 26. 23:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyagi oldala adott lenne és lenne egy olyan párom, akiben biztos vagyok, akkor 2-3 év múlva, tehát 24-25 évesen. Addig utazgatnánk egy kicsit és élveznénk egymást, utána jöhetnek a lurkók.
2011. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ilyenkor még korai..
2011. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
22 evesen szultem. Nagyon boldog vagyok! Nem az eletkorodon fog mulni a boldogsagod, hanem hogy hogy alakitod az eletedet, a csaladod eletet es milyenek a korulmenyek (nem elsosorban anyagiakra gondolok ezalatt).
2011. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

Ha megvan minden! És te is készen állsz akkor hajrá!

De mivel feltetted ezt a kérdést,én úgy gondolom,hogy nem vagy biztos magadban...

Én 21 voltam,mikor a kislányom született,nem terveztük,de nem bántuk meg!

2011. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%

Nem azért korai ilyenkor, mert nem vagy elég érett, hanem azért, mert még nem élted esetleg ki magad. Épphogy önálló felnőtté válsz ekkorra és lekötöd magad a gyerekkel. Tudom, hogy mindenki eszt nyomja, és közhely, de a gyerek megszületése után megváltozik minden. Nem lehet csak úgy hirtelen leszaladni a sarki boltba, mert fel kell öltöztetned a gyereket, a babakocsival el kéne férni a boltban (néhány helyre azért nem megyek, mert babakocsival nem megközelíthető), ha csak a fodrászhoz akarsz elmenni félórára, akkor is meg kell szervezned a felügyeletét, romantikus nyaralás kizárva, szex is elég nehezen összehozható, ha problémás a gyerek...szóval minden körülményessé válik:D Persze hatalmas öröm és boldogság is egyben. Én pl arra nem gondoltam, és most jövök rá, hogy most már ha új betegségről, járványról hallok, rögtön az jut eszembe, hog csak a gyerek ne kapja el. Örökös aggódás onnantól kezdve, hogy megfogan:D

Szóval ezért mondják azt, hogy korai még. Én 25 éves kortól ajánlom:D 27 éves voltam majdnem, mikor megszületett a most 6 hónapos kislányunk.

Éljétek ki magatokat a pároddal, menjetek el nyaralni, szórakozzatok, mert utána egy jódarabig nem lesz lehetőségetek rá.

2011. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Igazából még csak tervezgetem a jövőmet, szóval még nincs úton a baba! :) Csak kíváncsi vagyok mások véleményére. Régen ugye ennyi idősen már a nők 80%-ának született gyermeke, mostanában viszont egyre kitolódik...

Én személy szerint inkább fiatalon szülnék, mint 30 éven felül. Csak igen bizonytalan vagyok, hogy ez a fiatal mennyire legyen fiatalon...:)

2011. jan. 26. 23:35
 7/32 anonim ***** válasza:
67%

Én 22 éves vagyok, és már most szívesen vállalnám.

Ha az anyagi oldala biztosítva van a dolognak, az azt is jelenti, hogy meg tudom oldani a felügyeletét, ha kell. Mondjuk én mindenképp szeretnék majd bébiszitter-bejárónőt, hogy dolgozhassak, mert pusztán az, hogy otthon ülök a babával, nem elégít ki.

2011. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok. Én sem szeretnék 30 körül szülni, de egyre inkább úgy néz ki vagy akkor vagy soha.

Mert nem állunk úgy a párommal, pedig már 7 éve vagyunk együtt, hogy gyereket vállaljunk.

Hiányzik két jó állás, meg egzisztencia... Nem voltunk nagyon nyaralni, szórakozni, azt még szeretnénk, meg egymást élvezni, fiatalon, házasként.

Szóval nehéz ebben okosnak lenni.

Úgy gondolom kár tervezni, mert ezt az élet hozza és a körülmények alakulása.

2011. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

23:32-es: Igen, engem is ez a tudat rémiszt meg kicsit, csak nem tudom, hogy ezt ki lehet-e nőni?! :D

Egyébként igazad van ebben a "kiutazgatós" kérdésben is, még jó lenne egy kicsit önfeledten élni is...

Lehet ez a 22 éves terv kitolódik pár évvel, de sokáig nem szeretném halogatni.:)

2011. jan. 26. 23:40
 10/32 anonim ***** válasza:
48%
30-35 évesen már lehet, hogy elkezdeném az örökbefogadását intézni, addig, még világot akarok látni, és megvalósítani álmaimat.
2011. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!