Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerülhet egy...

Kb. mennyibe kerülhet egy DNS-vizsgálat apasági tesztnél, ha a bíróság rendeli el hivatalosan?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a szüleim elváltak még egészen kiskoromban, apám bekattant és kitalálta, hogy nem ő az igazi apám (bár sajnos én biztos vagyok benne, h ő az, mert eléggé hasonlítok rá külsőleg) és most DNS-vizsgálatot követel. Az lehet az oka, hogy valószínűleg nem akarja tovább fizetni a havi járandóságomat, amit addig kell fizetnie, amíg nappalin tanulok a főiskolán, ezt is a bíróság állapította meg. Na most ő azt kérvényezte, hogy én (vagy az édesanyám, mivel én még nem dolgozom) álljam a vizsgálat költségeit, azért nagyon reménykedem benne, hogy ha már bele kell mennem ebbe az egész herce-hurcába, akkor legalább nem nekem kell kifizetni a mocskos kis játékait!!! Így is csak 30 ezret fizet havonta, és az manapság semmire nem elég, soha nem törődött velem, annyi volt, hogy fizetett havonta x összeget, de semmi több, azt is azért, mert a beperelte édesanyám, hogy ha már lenne neki miből, ő is járuljon hozzá vmivel a nevelésemhez, hiszen nem egyedül "gyártott" engem!
2011. jan. 27. 21:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm 21.49-es.Mert a 21.44-es osztogatja az észt mindeközben halvány gőze nincs a kérdésről.Logikus következtetés lett volna és ennyi.
2011. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
42%
Kár itt vitatkozni ezen,mert a kérdező elég zavarossan tette fel a kérdését.Amit ebből kilehet bogózni,hogy apuka fizet havi 30E forintot, a felnött lány után aki még tanul.Gondolom tele van a hócipője,és beakar inteni.Végül igy is úgy is biróság lesz a vége.Fater fizetni már nem akar,a volt feleség meg a "gyerek"ezt sérelmezik.
2011. jan. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!