Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznétek otthonról úgy,...

Elköltöznétek otthonról úgy, hogy tudnátok, hogy a lakás amit otthagytok elfog veszni, mert nem fogják fizetni a költségeit? /a szüleitek/

Figyelt kérdés
Viszont egy 22 éves terrorból szabadulnátok.
2011. jan. 28. 08:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek a választ!

Még van két dolog ami hozzátartozik a dologhoz.

Augusztusban is nagyon kiakadtam,de akkor az említett okok miatt/lakás vesztés/meggondoltam magam.

Az utolsó ivászata után,kedd éjjel hoztam meg ezt a döntést,mondtam is Neki akkor,hogy elmegyek és készüljön,mert innentől kezdve én csekket nem fizetek,elköltözök.Mivel részeg volt gondolom nem sokat fogott fel az egészből.

Tegnap délután jött az első csekk,nem bontottam fel,mondtam Neki,hogy én ezt már nem fizetem.

Azóta feltűnően kedves,de a költözést nem emlegetem azóta.

Csütörtök délelőtt hívott a lányom apja/vele költöznék/,hogy meghalt a főnöke,nem lesz munkahelye,meg hely ahol aludjon sem,mert ott aludt ahol dolgozott/neki is "szeretetteljes" édesanyja van/ A munkahely dolog közben megoldódni látszik,viszont neki így mindenképp albérletbe kell mennie.

Tehát minden úgy alakul,mintha Isten is úgy akarná,hogy költözzünk.

A másik gondom apu:ő már évek óta,amióta nővérem nem ott lakik,fűz,hogy költözzek oda a gyerekkel,Nekem is jobb lenne,és Neki is könnyebb lenne a lakást fentartani,mível nővérem jó nagy sza_rba hagyta,jelzálogot tetetett a lak

ásra.

Szóval ő is utálni fog ez miatt,elég haragtartó ember,de én 28 évesen már vágyom a teljes önállóságra,meg ugye a nyugalomra.

Na így kerek a történet,és köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok.

2011. jan. 28. 19:15
 22/22 anonim ***** válasza:
Okos döntés, sok sikert az új élethez!
2011. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!