Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem bírom a...

Mit tegyek, ha nem bírom a párom lányát?

Figyelt kérdés

Mindenkinél okosabbnak hiszi magát, visszaél azzal, hogy szép, ergo lenéző, és ha szólok hozzá, olyan közömbösen reagál. Nem tudom miért, nem kedvelem. Sajnos tudom, hogy ez nem jó, a páromnak nem akarom mondani, mert megsértődne, mert neki a mindene a lánya. Szerintetek mit tegyek, hogy ne legyen konfliktus? Egyébként még nem felnőtt, 17 lesz jövő hónapban.

36/N


2011. jan. 28. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
A lány egy kamasz, te meg lassan 40 éves, ilyen korban már tudni kellene hogyan oldható meg a konfliktus, illetve hogyan előzhető meg. Egyszerűen ne cirkuszolj vele, majd ha kinő a kamaszkorból akkor rendben lesz minden.
2011. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Biztos a kisugárzás.

Van ilyen. Én az anyósomat ki nem állhatom :) Sajnos nem fenékig tejfel az élet, de ezt biztos Te is tudod.

Próbáld meg a lehető legszükségesebbeket beszélni vele /köszönés, elköszönés :D/ és közben erősen próbáld elterelni a figyelmedet arról, hogy ott van.

Nehogy rosszul süljön el és a fiad megharagudjon rád- a későbbiekben meg minden szó nélkül lelépjen a lánnyal.

2011. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na, ezt jól elolvastam :D

Párod lánya helyett valamiért fiad párját gondoltam. :)

Bocsánat

2011. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne csodálkozz, hogy így viselkedik veled, részben még gyerek és az apja mellé csak egy nőt tart elfogadhatónak, az anyját. Neked kell okosabbnak lenned. Vagy tűrsz, vagy lelépsz, mert a pasi a lányát fogja helyetted választani, ha úgy alakul. Legyél normális, ne próbálj meg jópofizni. Vagy felnő vagy elfogad, ez majd kiderül.
2011. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Hidd el, Neki /a lánynak/ milyen kellemetlen lehet, hogy az igazi anyja helyét vetted át.

Én nem tudom, elfogadnám-e ezt a helyzetet ellenkező esetben.

Értesd meg vele, hogy Te nem az anyját akarod helyettesíteni, hanem az apjával szeretitek egymást és ezért együtt vagytok. Közös döntés volt, és szeretnéd, ha emiatt nem lenne balhé köztetek.

valami hasonlót :)

2011. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Ne akard görcsösen a barátkozást.Ő a gyerek, majd megszokja az új helyzetet.Ha nem szól hozzád, ne keresd vele a kapcsolatot, mert tolakodásnak veszi. Egy idő után Ő fogja keresni a társaságod. Legyél vele kedves, de ne akarj mindig a kedvére tenni. Beszéld meg, hogy soha nem akarsz az anyja lenni, csak a kölcsönös eltűrést tűzzétek ki célúl,és ne mond, hogy legyetek barátnők.
2011. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Az utolsónak tökéletesen igaza van, tedd azt, amit ő mond.
2011. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Ne szóljatok egymáshoz a lánnyal.
2011. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Semmit ne tegyél, mert még csak összeveszés lesz a végén. Viszont remélem, hogy nincs gyereked, mert neked nem való. Még ha konkrét dolgokat követett volna el ellened, de csak azért, mert közömbös.. Hát istenem, kamasz. Te viszont gyerekes vagy.
2011. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Utolső: NINCS igazad. Attól, hogy a párja lányával nincs kjó kapcsolta, még lehet nagyon jó anya.
2011. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!