Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők! Nálatok...

Párkapcsolatban élők! Nálatok mikor jöt az első nagyobb hullámvölgy? Amikor nagyon úgy tünt, hogy vége és tényleg szétmentek? Sokáig tartot még rendeződőtt a dolog? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 19:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Még nem volt :) (bár még csak másfél év, de májusban összeházasodunk)
2011. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%

Valahol azt olvastam, hogy 6 hónap, 2 év és 5 év.

Nekünk 6 hónap után semmi bajunk nem volt, 2 év után majdnem szétmentünk, és most vagyunk 5 évesek és most is nagyon sok a vita. Közben nem igazán voltak nagy viták, csak a mindennapi szokásos butaság. (Kb. fél év után összeköltöztünk)

2011. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

19:26-os vagyok.

Nálunk az okok általában a változásokban keresendőek, új lakás, új munkahely, több feszültség, kevesebb türelem:(

2011. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Amit te írsz,nem nevezném hullámvölgynek,sokkal inkább egy kráternek.A hullámvölgy viszont nem tart sokáig,nálam volt egy nagyobb 1,5 év után.Egyszerűen nem voltam magamnál,nem tartott sokáig,talán 1-2 hét.Azóta nem volt ilyen,remélem nem is lesz.Lassan 5 éve vagyunk együtt.
2011. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Elég korán, ki is akadtam :S

Az első év vége felé. Mert a barátom undok lett, rászokott a hirtelen felordításra, aztán azzal állt elő, hogy már nem szerelmes. Szerintem elmentek neki otthonról, mert utána meg tagadta. :S A stressz hozta ki belőle, hogy egyszere tanult meg dolgozott, és nem bírta.

Hónapokig tartott rendbejönni úgy-ahogy - többször kiraktam.

Nem esett jól, de ugyanakkor meg azt látom, hogy nagyon ragaszkodik hozzám, és sok dolgon valóban változtatott.

2011. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
49%

Kb fél év után én elmondtam vkinek vmi olyat, nem kellett volna.. Utána napokig sírtam egyfolytában (suliban is), amikor rájöttem, hogy ezzel vége lehet a kapcsolatnak. De mégis együtt maradtunk, mert Barátom megbocsátott:) Ezzel egyidőben volt, hogy "szét akartam nézni" a világban, de szerencsére még idejében rájöttem, hogy ezzel nagyon nagy hülyeséget csinálnék..

De azóta boldog vagyok a Párommal és Ő az igazi:)

2011. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
28%
Amikor a "jött" szót egy t-vel írtam
2011. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
0%
2. nap...
2011. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
gondoltam vki beleköt vmibe. sírtam, ideges vagyok, gyorsan írtam. Nem kell még, h ilyenek is beírkáljanak. Foglald magad mással el.
2011. jan. 28. 19:55
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

2,5 év után éreztem úgy, hogy véget kell vetnem a kapcsolatnak, mert betelt a pohár. Egyszerűen nem foglalkozott velem. Munka után hazajött, beült a számítógép elé és egészen elalvásig ott is maradt. Persze a füles a fején és játszott egyfolytában. Beszélgetni nem lehetett, ha ne adj Isten meg is hallgatott, nem figyelt rám és kb. fél óra múlva visszakérdezett, hogy mit is akartam mondani. Ilyenformán már a szex is csak megszokott rutinná vált, csak az volt az egyetlen, amivel el tudtam rángatni a gép elöl, még a vacsorát is ott ette meg. Hétvégén még durvább volt a helyzet. Mire felébredtem, ő már ott ült és egészen lefekvésig bírta.


Igazából már a megismerkedésünkkor is játszott 1-2 órát minden nap - amit még nem is éreztem soknak, de 2,5 év után jutott el erre a szintre, hogy már csak a játék számított. Valószínűleg az én hibám is volt, mert akkoriban rengeteget dolgoztam, sokszor 12 óráztam, fáradtan értem haza, nem lehettem valami nagy társaság. Hétvégenként pedig a házimunkát csináltam jobbára. Amikor láttam, hogy ez így nagyon nem jó akkor próbáltam változtatni, de mivel addigra ő már a gép rabja lett, így süket fülekre találtam.

Egy darabig fenyegetőztem, aztán összecsomagoltam és elcuccoltam a barátnőmhöz. Nem szakítottunk, de kerek-perec megmondtam neki, hogy majd akkor hívjon ha rám kíváncsi, velem akar lenni, nem a géppel. Aztán újra elkezdtünk randizgatni és rájöttem, hogy mennyire szeretem és ő is másképpen állt onnantól a kapcsolatunkhoz. 1-2 hónap alatt sikerült rendbetenni az életünket és megkérte a kezem. Azóta már összeházasodtunk, eltelt 4 év, közben született egy kisfiunk is és nagyon jó döntésnek bizonyult, hogy együtt maradtunk. Nagyon boldogok vagyunk együtt és azóta remekül tartjuk az egyensúlyt. Ő sem viszi túlzásba a játékot és én sem a munkát/házimunkát. Ez volt az egyetlen hullámvölgy, de ez jó mély volt.

2011. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!