Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők! Nálatok...

Párkapcsolatban élők! Nálatok mikor jöt az első nagyobb hullámvölgy? Amikor nagyon úgy tünt, hogy vége és tényleg szétmentek? Sokáig tartot még rendeződőtt a dolog? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 19:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

19.36 vagyok.

Mondom Kérdező,nagyon hasonlít az eseted az enyémhez. Mi végül együtt maradtunk. Ugyanez hangzott el, hogy "de még feléleszthetnénk" Csak én undorodtam és haragudtam,hogy hogy mondhat ilyet. Utána meg azt mondta, nagyon szeret. Ha nem lennék belé ennyire szerelmes (én aztán nem bizonytalankodtam), kivágtam volna. Nekünk is annyi volt, hogy egyetem + munka, meg én beteg voltam meg családi konfliktus miatt depressziós, ezért nem szexeltünk. De a mai napig úgy gondolom, akkor valami megkattant benne, mert azóta is volt ilyen helyzet,és nem váltott ki belőle ilyet.


20.01

Azért bírom,amikor amiatt hisztizik egy pasi, hogy a nő házimunkát végez. Ugyan mért nem segített akkor a gépnél ülés helyett? (Örülök azért, hogy jól végződött a történetetek, csak az ilyenen kiakadok.Mint pl. volt itt egy kérdező, aki azt kérdezte, hogy mit csináljon a férjével, mivel foglalja el, amíg ő végzi a házimunkát... Ennyire elképzelhetetlen, hogy a férfi is kivegye a részét???)

2011. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Az első év után, akkor költöztem el a koliba..valószínűleg rámegy a kapcsolatunk, ha nem jelentkezem át egy közelebbi egyetemre, ahová be tudok járni..
2011. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
1 év után, amikor összeköltöztünk. kellett kb 3 hét mire összecsiszolódtunk és megszoktuk az együttélést, az a 3 hét tele volt veszekedéssel, volt 1 nagyon csúnya esemény is benne, megütöttem nagyon csúnyán a páromat (én vagyok a nő :D) aztán rendbe jött minden :)
2014. febr. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!