Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen könyveket tudtok...

Milyen könyveket tudtok ajánlani, amik segíthetnek egy-egy rossz kapcsolat, házasság megjavulásában?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 23:03
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
én szeretettel ajánlom "Florence Littauer - Személyiségünk rejtett tartalékai","Gary Chapman - A szerelem pszihológiája","Dale Carnegie -(Sikerkalauz1)Hogyan szerezzünk barátokat,hogyan bánjunk az emberekkel","David Seabury - Az önérvényesítés művészete",Csernus Imre ezen témával kapcsolatos könyvei,előadásai,"Popper Péter - Belső utak könyve",Müller Péter - "Örömkönyv","Boldogság","Szeretetkönyv".
2011. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Hoffman József válasza:

Gary Chapman - A szerelem pszihológiája c. könyve a szeretetnyelvekről nagyon hasznos.

A legjobb, amit olvashatsz azonban Dr. Pálhegyi Ferenc - A keresztyén házasság című könyve.

Még abban az esetben is ez a leginkább ajálnható, ha nem vagy keresztyén. A házasság Isten által alkotott intézmény, a legjobb válaszok nála találhatók, hogyan működtethető jól.


Ha tényleg, igazán szeretnéd megjavítani a házasságodat, megszerzed ezt a könyvet.

[link]

2011. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 gergelyxta válasza:

FIREPROOF-TŰZÁLLÓ / SZERELEMPRÓBA Adj 40 napot! Próbáld ki!

Fantasztikus!

A filmet láttam, de készült könyv is a filmből:

film: [link]

könyv: [link]

40 napos anyag: [link]

40 napos online: [link]

2011. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Csernus, Férfi és Nő című könyvei elégé fel tudják nyitni az ember szemét...
2011. febr. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Takarékbetétkönyv, de jó vastag bankkártya is megteszi!
2011. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

minden válaszolónak és a kérdés írójának ajánlom az egyik legjobb könyvet a témában, amit ha az ember egyedül olvas is el, komoly változásokat hozhat a kapcsolatában:

Z. Eva-Maria : Szeresd önmagad és mindegy, hogy kivel élsz

[link]

2011. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 vaszily katalin ***** válasza:
SEMI HUJESÉG NEM SEGIT.GONDOLD VÉGÉGIG HOGY KIBEN VAN A HIBA.ÉN VOLTAM IGY S KIDERÜLT NEM NÁLAMVOLT A HIBA .KI NEM TUD TISZTESÉGESEN S NYUGOTAN HIDEGVÉREL BESZÉLNI A MÁSIKAL.MIVEL ÉN NÖ VAGYOK.UGY INTÉZTEM HOGY NE KÉLJEN A FÉRJEMNEK MEGALÁTKODNI .DE EZT HÁZASÁG ELEJÉN VOL.EZ 10ÉVE.HA KIISMERED ELÉG GYORSAN.AKOR TUDSZ A KEDVÉBE JÁRNI .DE UGYANANYIRA AZ ELENSÉGE IS LEHET.DE ÉN ÜGYES VOLTAM S ÖIS KIEGYENSUJOZOT BOLDOG LET.SZOVAL NEKEM BEVÁLT HOGY TELJESEN ÖSZINTE VOLTAM HOZÁ.DE EZ EGYÉNI.IGAZ HOGY PROBÁLNÁ ÉREZTETNI HOGY HÜJE VAGYOK.DE EZT VISZATÜKRÖZÖM NEKI AZONAL EZT A VISELKEDÉST EGYBÖL ABAHAGYTA.PROBÁLD KI.OVIBA BEVÁLT.DE FELNÖTKORBA IS
2011. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Látom, írták már Gary Chapmant, de én az Egymásra hangolva címűt is ajánlanám tőle! Nagyon szépen összefoglalja a gondos-bajos dolgok hátterét.
2011. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Az én véleményem az,hogy hasznosak lehetnek ezek a könyvek,de ha mindkét fél így érzi és egyetértenek abban,hogy mentsük,ami menthető,akkor! feltétlen érdemes egy szakemberhez fordulni,aki külön-külön és együtt is elbeszélget veletek!Sosem biztos ám,hogy az a hiba,amit te vagy a párod úgy érez,meglehet mélyebbre kell ásni sokkal a felületes ,látható és érzékelhető dolgoknál!Pszichiátert és párkapcsolati problémákkal küzdők segítségére lévő szakember megkeresése a javaslatom!Sok sikert!
2011. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Lev Nyikolajevics Tolsztoj: Háború és béke
2011. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!