Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám Izraelbe utazik pár...

Édesanyám Izraelbe utazik pár hét múlva. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Valami kis apró személyes ajándékra gondoltam, amiről mindig eszébe jutok ott. Csak egy évet ül, nem is vagyok szomorú amiért elmegy, talán csak egy kicsit, de tudom hogy jó lesz, mivel dolgozni megy, pénzt keresni.
2011. jan. 30. 16:57
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
az is baj ha valaki gazdagabb.oké hova fejlődnek az emberek:-j
2011. jan. 30. 17:26
 22/38 anonim ***** válasza:
8%
Tetszik a könyvjelzős ötletem?Ennek örülök.De azt ugye tudod,hogy az akkor tartós ha bőrből van...nem is akár milyenből!
2011. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
igazából könyvjelzőnek arra gondoltam, hogy gyöngyből készítek neki, vagy bogozok fonalból, mivel bőrt nem igazán tudom hogy hol kell venni, és nagyon állatbarát, még az ilyesmi is rosszul esik. meghát..vegetáriánus:D
2011. jan. 30. 17:28
 24/38 anonim ***** válasza:
37%

szia!

A legjobb ötlet szerintem is a fotós bögre:)

de egy mondatodon megragadt a szemem. Nem vagy szomorú, hogy elmegy csak egy kicsit...

hát én már nem vagyok gyerek, de én megpusztulnék a bánattól, attól függetlenül, hogy értetek fog dolgozni, de na. Én egy hétig se bírnám ki, hogy ne lássam anyut, nemhogy egy évig, te jó ég:S:S én bele betegednék!:(

bebújnék a bőröndjébe:) rendesen gombóc van a torkomban, ha arra gondolok, hogy ennyi ideig ne lássam!


22L

2011. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
nekem is rosszul esik, persze, de nem mindenki egyforma,először amikor megtudtam nem hittem el, utána meg egy hétig sokat sírtam..de sok mindent megéltem már így ez nem annyira nehéz, mert tudom hogy visszajön.
2011. jan. 30. 17:33
 26/38 A kérdező kommentje:
dehogy vagyunk zsidók. miből gondolod?
2011. jan. 30. 17:34
 27/38 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem életbiztosítást.
2011. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
36%
Előző voltam. Csak vicceltem. Vegyél 1 szép kis képkeretet és rakj bele magadról 1 fényképet.
2011. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
36%

persze értelek:)

hidd el 22 éves létemre én is átéltem már 1-2 dogot, pl édesapám halálát:(

elég edzett vagyok én is, de ezt nagyon nehezen viselném, és szerintem, ha fel ül majd arra a repülőre anyud, nem csak kicsit leszel szomorú:):(

aztán nyilván ha majd telnek a hetek, hónapok megszokod a hiányát egy idő után!

Még egy dolog szembe jutott, hogy ne térjünk el a tárgytól:

csinálhatnál egy fotóalbumot is, biztosan vannak vicces képeitek, azokat beletehetnéd, és írnál a képekhez 1-2 dolgot. biztosan minden nap átlapozná:)

2011. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
34%
megint én vagyok! Amúgy meg miért nem lehet békén hagyni a kérdezőt? Zsidóztok itt össze-vissza meg írjátok az értelmetlen hülyeségeket. istenem....
2011. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!