Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám Izraelbe utazik pár...

Édesanyám Izraelbe utazik pár hét múlva. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Valami kis apró személyes ajándékra gondoltam, amiről mindig eszébe jutok ott. Csak egy évet ül, nem is vagyok szomorú amiért elmegy, talán csak egy kicsit, de tudom hogy jó lesz, mivel dolgozni megy, pénzt keresni.
2011. jan. 30. 16:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, most még nem vagy szomorú, de ha belegondolsz, akkor az egy év alatt több olyan ünnep is lesz, amikor majd iszonyúan hiányozni fog az anyukád...


Például majd Anyák napján...

Vagy Húsvétkor...

Utána következik Pünkösd...

Júniusban vége a sulinak, nem lesz ott a bizonyítvány osztáson és az új iskolában a beíratásnál sem!...

Szeptemberben új suliba mész, ha jól értettem, akkor is jól jönne egy megértő anyuka...

A legeslegrosszabb Karácsonykor lesz!...

...És persze közben a szülinapok, névnapok...


Próbáljátok azt megszervezni, hogyan tarthatnátok az interneten a kapcsolatot! (Skype?... MSN?)


Egy bekeretezett képet is adhatnál neki ajándékba, amin te és ő vagytok lefényképezve. Ezt a képet kitehetné az éjjeliszekrényére, vagy a falra is akár...

2011. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
39%
azt a mindenit, hogy ti mekkora mocskos szájú parasztok vagytok! Undorítóak vagytok, ezt mondom mindig is, a mai világban már az teszi boldoggá az embereket, ha szidhatnak, és megbánthatnak másokat!
2011. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
35%

"Édesanyám Izraelbe utazik pár hét múlva"

"de sok mindent megéltem már így ez nem annyira nehéz, mert tudom hogy visszajön"


Ellentmondásokba azért ne keveredjünk :D


17:44 ROFL


szerintem csomagolj neki sok disznóhúst, a zsidóknál úgyse lehet kapni

másik ötlet az a Free Palestine zászló (esetleg kitűző)

2011. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:46


egyetértek veled...nagyon is.. nem tudom miért kell így viselkedni..1.nem hiszik el hogy elég erős vagyok, például bizonyításosztáson soha nem szokott ott lenni, nálunk ez nem szokás...és hát igen, elő van készítve minden, minden nap fogunk beszélni, meg amíg ő elmegy eddig a nagymamám hozzánk költözik, meg itt lesznek a tesóim, és édesapám..szóval nem a hiány lesz a legnagyobb bajom. köszi a segítségeket, azoknak akik értelmes válaszokat adtak.

Azt sem értem miért nem lehet elhinni hogy nem zsidó vagyok...református vagyok most fogok konfirmálni virágvasárnap..akarod hogy beszéljek neked a vallásomról? és azért megy pont Izraelbe, mert ott kapott jól fizető állást, olyat amit szeret.. nagy baj ez?

2011. jan. 30. 17:51
 35/38 A kérdező kommentje:
disznóhúst akkor csomagolnék neki, ha nem lenne vegetáriánus,mint ahogy írtam.:)
2011. jan. 30. 17:52
 36/38 anonim ***** válasza:
62%
Abban az idősek otthonában talán angolul fog társalogni anyud az idősekkel?Gondolod ott az Ő kedvéért angolra vált mindenki.Elárulom nem.Héberül nyomják.És oda nem is lehet csak úgy kimenni.Viszont egy pozitívuma van.Ha anyád zsidó akkor Te megkaphatod az állampolgárságot és utána mehetsz.Eggyel kevesebb lesz itt.
2011. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
ha az lennék szerintem nem itt ülnék, hanem mondjuk imádkoznék hogy ne menjen el...
2011. jan. 30. 18:25
 38/38 A kérdező kommentje:
ne nézzetek hülyének hogy itt egyedül beszélgetek, csak törölték a válaszokat:))
2011. jan. 30. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!