Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik mindig valami,...

Miért történik mindig valami, amitől csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Részleteket nem írok, de nemrég volt egy óriási családi botrányunk, így a csald kettészakadt. Mindenkinek van igaza is, de mindenki mond hülyeségeket is, én meg már kezdek megőrülni ettől a helyzettől. Amúgy is lenne sok más bajom, de ettől csak még szarabb lett minden. Veletek is mindig akkor történik valami rossz, amikor már úgy hiszitek, hogy ettől rosszabb nem lehet? Mit szoktatok ilyenkor csinálni?
2011. jan. 30. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer volt ilyen. Akkor a bekövetkező rosszat nagyon is sorsszerűnek éltem meg...amivel az "élet" meg szeretne tanítani valamire.
2011. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
Sajnos az élet nem egy hollywoodi szappanopera,mégha ifjú korban így is ábrándoznak róla -nem akarok senkit elkeseríteni,de lesznek ettől még nagyobb gondjaid is-és leszögezem gyorsan,azt kívánom, ne legyen igazam :)
2011. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlackSword ***** válasza:

Ettől szép a családi botrány... Sose hiszem azt hogy ennél nem lehet rosszabb, így amikor nem lesz az már kellemes a meglepetés...

De miért vagy ilyen negatívan beállítva... Vedd észre a jó dolgokat is, és még akkor is ha nehéz...

2011. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A baj csőstül jön.Ha valami nem stimm otthon, tuti hogy a suliban is lesz valami és a párom is rátesz egy lapáttal és végül még meg is betegszem.Viszont panaszra nem lehet okom, mert utána jön a szerencsés időszakom és csőstül jön a jó, alig tudom kapkodni a fejem:)

Röviden: Jó időszakban légy megfontolt, rossz időszakban pedig gondolj arra, hogy jobb lesz!

2011. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!