Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen idősen...

Normális, hogy ilyen idősen erre vágyom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,1 éve van párom. Nem élünk együtt,én még tanulok. Mégis,az utóbbi időben nagyon sokszor gondolok arra,hogy szeretnék gyereket. Amikor látok az utcán egy kisbabát,elérzékenyülök. Az az érzés van bennem,hogy szeretnék már nevelni egy babát. Van kistesóm,tudom milyenek a kicsik,ismerem az összes nehézséget,ami az anyasággal jár,mégis vágyom rá.

Normális ez?:D


2011. jan. 30. 20:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. :-) De nem kell engednek ennek a vágynak azonnal. Annak a kisbabának ugyanis stabil otthon és család is kell, nem elég a vágy.
2011. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Jaj... 20 év az nem idős ,gyereket szülni meg tökéletes ,hajrá!
2011. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
18/F...nálam is megesik, az utcán vagy a tv-be mondjuk a könnyű és finom reklámba :) majd egy olyan 5-6 év múlva esetleg előbb tuti nem, mert előbb egy stabil háttér kell :)
2011. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

Normális. Én pont emiatt érzem magam nemnormálisnak, hogy bennem ennek még a szikrája sincs meg. Nem mondom, h nem szeretem a gyerekeket, mert pár órát elvagyok velük, de h egyszer nekem is legyen egy, azt nem nagyon tudom elképzelni.

Szintén 20/L

2011. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok és ugyanezt érzem! Ugyan én néhány hónapja házas vagyok és 7 éve együtt vagyunk. Megőrülök a gyerekekért, 3 tesóm van. Igazából 2 éve a baba-mama fórumot látaogatom (itt is). Szoktam gyerek rucikat is nézegetni (van, hogy órákig). Néha azt hiszem beteg vagyok. :) Amúgy egyetemista, és még ezért nem akarunk babát.
2011. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A 22 vagyok. Persze lakásunk sincs és megtakarításunk se túl sok. Minket kizárólag ez tart vissza. Komolyan gondoltam már rá, hogy orvosra van szükségem. :D :D
2011. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

Azért egy ilyen dolgot nagyon alaposan át kell gondolni, mielőtt belevágtok,hiszen egy csöpp ember életéről van szó.

Annak pedig nincs értelme, hogy szülsz egy gyermeket 20-21 évesen, majd később rájössz, hogy nem éltél eleget,és a kicsi le lesz passzolva a nagyszülőknek. Ezt nagyon át kell gondolni...

2011. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen normális.

Én nem bántam meg, nekem 20évesen 2 gyermekem volt.

Mellette fősuli, otthoni meló, háztartás. Életem legszebb évei voltak.

Most 24vagyok, és most várjuk a 3.at. Mostanra saját ház, kocsi, minden meg van, ami kellhet!


Jó ilyen olvasni manapság egyébként, hogy valaki ennyire szereti és vágyik egy gyermekre.

:-)

2011. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%
Én ugyanígy vagyok vele... Csak sajnos a párom nem..:( Ő ha ez még csak viccből is szóba kerül azt feleli: Na, ne szaladjunk annyira előre.. 3 éve vagyunk együtt ő 25 én 21..Annyira vágyom egy babára, de tudom még hosszú ideig csak álom marad..:(
2011. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Gáz, vagy nem gáz, én 15 évesen is ezt érzem.. Pedig semmi hajlamom nincs erre, nem járok discoba, nem drogozok, cigizek, b@szok be minden hétvégén, szóval lehetősége se lenne becsúszni egynek, mégis ha egy babát látok, rögtön kapnám fel, és kistesót is már nagyon régóta szeretnék.
2011. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!