Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen idősen...

Normális, hogy ilyen idősen erre vágyom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,1 éve van párom. Nem élünk együtt,én még tanulok. Mégis,az utóbbi időben nagyon sokszor gondolok arra,hogy szeretnék gyereket. Amikor látok az utcán egy kisbabát,elérzékenyülök. Az az érzés van bennem,hogy szeretnék már nevelni egy babát. Van kistesóm,tudom milyenek a kicsik,ismerem az összes nehézséget,ami az anyasággal jár,mégis vágyom rá.

Normális ez?:D


2011. jan. 30. 20:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én már 16 évesen akartam gyereket és az összes szerelmemtől úgy éreztem h. ő az igazi és tőle akarok(persze visszagondolva örülök h. nem lett egyiktől sem),de msot is ezt érzem és remélem most már így is marad,de még nincs gyerekünk.26/l
2011. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ráadásul most, hogy így erről beszélgetünk csak még erősebb a vágy.. Én bennem ráadásul pont az egy évben fejlődött addig, hogy már nagyon gyakran ezzel is álmodom.. Reggel felkelek és rájövök sosem voltam még annyira boldog mint álmomban amikor a gyermekemet tartottam a kezemben.. Furcsa mert amúgy én sem vagyok az a bulizós típus, ha tehetem inkább itthon vagyok és a párom is próbálom itt tartani.. L/21
2011. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!