Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek legyek gyanakvó?...

Szerintetek legyek gyanakvó? Sex után kényes kérés?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva ki nem állhatom az anyósomat, és erre megvan a nagyon jó okom. Hogy miért az most nem taglalnám, mert nincs annyi space az oldalon. Van egy három éves fiunk,és a férjem azt akarja hogy " nyárra" adjuk a nagyinak, felügyeletre, és ezt a kérést azután tálalta, hogy együtt voltunk. Szerintetek szándékosan intézte így, hogy talán így könnyebben puhítható vagyok?

Anyósomban nem bízom, hazudik, édességekkel tömné ha hagynám ( ő maga 110 kilo)és amikor egyszer pár percre "ráhagytam" a gyereket, a kapucnijánál kapta el az utolsó pillanatban az egyik legforgalmasabb úttesten, és jött egy autó. Nem fogta a kezét..Selypegve affektálva "tanítja" beszélni, furcsállja hogy nem engedem a fiamat álló nap a TV előtt ülni,mert ő ebben semmi kivetnivalót nem talál, és még sorolhatnám naphosszat.

Szóval ezek után azt mondom, hogy csak a holttestemen át, és ebben senki nem tud megingatni. Tehát úgy néz ki a fiam nyárra magánóvodába megy, mert szeptemberig nem veszik fel oviba.

Hibás vagyok hogy így látom? Kezdek paranoid lenni, hogy a férjemben is veszélyt sejtek? Ő abszolút elfogult az anyjaval szemben, de szerintem ez nem róható fel neki. Ha viszont szándékosan akart így megpuhítani, akkor az nagy csalódás, mert amúgy bízom benne.


2011. jan. 31. 00:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%

azért a férjed is felnőtt valahogy

beszéljétek meg hogy mit lehet mit nem, és mennyire figyeljen oda

ha nem lehet vele normálisan ezt megbeszélni akkor tényleg hagyjátok

2011. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Megértem ha aggódsz, minden anyának szíve joga eldönteni kire bízza a gyerekét.

De az "szex utáni puhítás" elég gyerekesen hangzik, mármint gondolom nem az a típusú nő vagy aki egy jó kis szex után úgymond bármibe beleegyezik......

2011. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

Én megkockáztatnám, hogy éppen fordítva történt a dolog: nem azért utána vetette fel az ötletet, mert arra gondolt, engedékenyebb leszel.. Inkább félt, hogyha előbb tálalja a nagy ötletet, akkor talán elmarad a folytatás:)

Amúgy a nevelési elveiddel egyetértek, én sem venném szívesen ha valaki szándékosan megszegné a szabályaimat, ráadásul ha még figyelmetlennek is tartod..

2011. jan. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy írtad, a férjed elfogult, szerintem sok dolgot nem úgy lát vagy nem tulajdonít neki jelentőséget, mint te.

A gyereked felől te döntesz, én nem adnám oda nyárra a gyerekemet felelőtlen anyósnak. Az én fiam is 3 éves, a mai napig a száján viseli annak a macskának a fél évvel ezelőtti karmoláshelyét, amelyiket a nagyokos mama tanácsára a nyakánál fogva, gyakorlatilag fojtogatva vett fel, hiába kértem, hogy normálisan nyúljanak hozzá.

2011. jan. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy elsarkítod a dolgokat anyósoddal kapcsolatban, és pont azért, mert nem szereted őt. Pedig ő is felnevelt egy gyereket, az általad imádott férjedet!


De mindemellett azt mondom, ha ennyire nem bízol benne, és ennyire gyűlölöd, akkor add magánoviba.


Egyébként sokkal jobb és szebb lenne ez a világ, ha az emberek megpróbálnák egymást megismerni, elfogadni, és valamilyen szinten tolerálni és szeretni... de erre remény sincs, mert mindenki utál mindenkit, és mindenki gyanakszik mindenkire, és nem bízunk meg senkiben. Csak a gyerekeinket sajnálom, hogy ebben kell felnőniük. :(

2011. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Teljesen igazat adok, én sem adnám neki. A férjed normálisnak tartja ezeket a dolgokat?Beszélgess el vele erről, mást hirtelen nem tudok mondani. Nekem is ilyen az anyósom, rossz rá gondolni, de a férjem már most kijelentette, hogy az anyját látni nem akarja a gyerekünk mellett, elég volt neki végigszenvedni a gyerekkorát. Neked kicsit nehezebb a helyzeted.
2011. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%
00:44-es. Könnyű ezt mondani, hogy inkább szeressük egymást, de ha abban élsz, hogy folyamatosan belédkötnek és kritizálnak, amikor pedig tényleg minden rendben van,pl. a babám szépen eszik, nő, mosolyog, nyugodt, kedves, 2 hónaposan átalussza az éjszakát, nincs mibe belekötni, akkor azon magyarázkodni, hogy mért 30 percig szopizik, szopizzon 5 (!) percig, szokja meg és kész, és csak ez van, meg: "anya nem enged semmit, gyere át, nálam bármit megtehetsz", akkor valahogy nem tudom szeretni.
2011. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
00:44-es vagyok. Hidd el, az én anyósom sem egy leányálom, de "feldolgoztam". Ilyen és kész. Ettől még szereti a gyerekemet, és a gyerekem is szereti őt. És azért nem fogom megfosztani a nagymamájától a gyereket, mert nekem más a véleményem pár dologról mint neki. Mindazonáltal én úgy vagyok vele, hogy aki az én gyerekemet szereti, azt én is szeretem.
2011. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%

Az "ő is felnevelt egy gyereked"

a lehető legfeleslegesebb érv. Az hogy egy nő felnevel egy gyereket mire garancia? BÁRKIRE rábíznátok anyukák a gyermeketeket pusztán azért mert már felnevelt ő is egyet? Na ugye hogy nem.

Gyereket sokan nevelnek, ez nem ok arra hogy akkor az enyémet is nevelje. Leginkáb azért mert nem biztos hogy ahogy ő neveli azalatt a pár hét akatt vagy nap alatt, megfelel nekem is. Ezen érdemes elgondolkodni mielőtt ezzel a szöveggel jön valaki. Pl. apukám egyenesen kérte anyut amikor megszülettem hogy az anyjának ne adjon oda felügyelet nélkül....pedig apám is fölnőtt valahogy, mégis volt oka hogy ezt kérje.

egyébként második voltam.

2011. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
00:51-es vagyok. Átmehet a gyerek, nem tiltom, de én nem szeretnék találkozni vele, a férjem tudja isten miért, ugyanígy gondolja. Szereti az unokáját, de ez nem jogosítja fel mindenre.
2011. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!