Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel bántott meg legjobban...

Mivel bántott meg legjobban anyósod?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, máshol mi a helyzet.
2011. jan. 31. 12:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Barátomnak már sajnos nem él az anyukája, de lánytestvére kb. hivatásának tekinti, hogy ezt az űrt pótolja, tehát felér egy fiús anyukával. Tudok miből szemezgetni:Első randinknak az vetett véget, hogy egy idő után 10 percenként hívogatta, hogy mikor megy már, mert segíteni kell a melóhelyre valami excel táblákat szerkeszteni. 2. vagy 3. randinkon arra járt, ahol találkoztunk (nem tudom, véletlenül-e v. tényleg ott volt dolga) és a távolból lefotózott minket, ahogy megöleljük egymást. Ez hónapokkal később derült ki (amikor megnéztem náluk,milyen képek vannak a fényképezőgépen), és tisztára úgy adta elő kacagva, hogy ez mi jópofa volt már tőle. Hát nagyon...

Egy nyáron elég magam alatt voltam,pluszban eléggé össze is kaptunk (hol nem fordul ez elő?), testvére reakciója:barátom tiszta hülye, amiért még velem van. Barátom látta egy ékszerüzlet ajánlatát, miszerint gyűrűpárt elkészítenek 2-3 nap alatt, de ezt csak úgy megjegyezte. Reakció testvére részéről: eszedbe ne jusson!

Barátom utazásból jött haza,de nem vitte be magával fürdéshez a samponját és kiszólt, hogy vigye már be neki valaki. Testvére kinyitotta a piperetáskát,de volt benne egy csomag óvszer is, erre lefitymálóan megjegyezte,látom, milyen samponod van!

Nem mondom, hogy én mindig mindent jól csináltam (csinálok) és hiba nélküli vagyok, de sz*rságok miatt is úgy belém kötött párszor, még én éreztem magam egy selejtnek, hogy alap dolgokra nem vagyok képes. Eléggé aláásták az önbizalmam, a magamba vetett hitem. Egy időben sláger volt a viselkedésem is, egyszer közös filmnézésnél (pszichothriller műfaj,hát szívet melengető) én kimentem,majd ledőltem aludni(a mellettük lévő szobába egy 50 nm-es lakásban), később megjegyezte, hogy neki ez nem tetszett, mi az, hogy én csak úgy felálltam és elmentem. Vannak még dolgok, szerintem oldalakat tudnék írni.Barátomra elég rendesen tud hatni,engem viszont ne irányítson,ne terelgessen, és főleg, kérés nélkül nem vagyok kíváncsi a véleményére sem magamat, sem egyéb közös dolgainkat illetően. A személyes érintkezést befagyasztottam, bár ha csak a nevét meghallom, egy képet látok róla, vagy a hangját hallom, hát agyvérzést tudok kapni.

2013. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!