Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó neki, hogy rámeröltet...

Miért jó neki, hogy rámeröltetei az akaratát? ( kérdésem részletesen lent )

Figyelt kérdés
Anyukámmal eddig nagyon jó viszonyban voltunk viszont most már nem bírom elviselni őt...Neki soha nem tetszik az a fiú aki nekem,vagyis bármelyikkel a kapcsolatomat ellenzi...Még régebben összeismerkedtem egy fiúval aki tényleg aranyos,kedves helyes is nagyon,de nekem ő csak barát nem több...a lényeg hogy anyukám kitalálta ő lesz a megfelelő nekem...a sráccal a napokban újra találkoztam és anyám most erölteti,hogy járjak vele. Mondtam anyunak,hogy én nem szeretem ezt a fiút,másba vagyok szerelmes,stb...de ő mégis ezt szajkózza,hogy ő kell nekem...azt is mondtam,hogy ha elkezdek vele járni akkor megfogom csalni,erre anyu szerinte ezt is lehet csak ne tudja meg a fiú...hát kérdem én ez miért lenne jó bárkinek ? A fiút akivel elkezdek járni így átverném,magamat rákellene kényszírítenem egy olyanra akit nem szeretek,sőt így a barátságunk is szétmenne...Anyunak ez miért jó ? Hogyan kezeljem ? Hogy viselkedjek vele ? Kérlek segítsetek mert összeroppanok :(
2011. jan. 31. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és 22/L vagyok
2011. jan. 31. 16:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Én anyám is hasonló csak amikor együtt vagyok valakivel jó,amikor kirakom az illetőt rá pár hónapra elkezdi,hogy ő soha nem állt volna szóba egy olyannal sem mint amilyenek nekem voltak,és hozzá kell tenni apám nem volt egy minta férj.Tehát anyám élete semmivel se különb.Én elértem komoly sikereket a szakmámban ami ugyan most nem megy túl jól de azért még megélek,és erőlteti,hogy márpedig én menjek el munkahelyre.Összehasonlítja a régi rendszert a mostanival.Ezek valószínűleg generációs különbségek,vagy idővel megmakkan az ember.Régen az Én anyám is nagyon jófej volt.Elköltözni nem tudok,meg nem is akarok,túl sok pénzt fektettem ebbe a házba(persze nem hitelből,hanem a hú de sz@r munkámból)úgyhogy nincs mit tenni engedd el a füled mellett.A Te életed a Te döntésed kivel vagy,a csalódásokat nem lehet kivédeni.
2011. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor most valtoztatnod kell, tehat maradj a Mamaddal jo viszonyban tovabbra is, de a maganeleted az maradjon tabu.

Ne engedd azt, hogy beleszoljon a Te eletedbe, mivel Te fogod azt megbanni, tehat Te csak hallgass az erzelmeidre, s Te dontod el azt, hogy Kivel akarsz jarni.

2011. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az anyudra,ezt nem is értem,hogy miért avatkozik bele egy 22 éves làny életébe.Mondd neki te fogsz azzal élni,akit vàlasztasz nem pedig Õ.
2011. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!