Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban élő nők:mennyi...

Házasságban élő nők:mennyi mindent tűrtök el a férjeiteknek? És mi tart vissza a válástól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy csak kényszerből vagytok együtt,nincs hova mennetek,stb.
2011. jan. 31. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell "türnöm".Persze vannak "rossz " szokásai,de ezzel együtt kell élni.Nekem is vannak.Ezt tudtuk is a házasság elött.12 éve vagyunk együtt.

Mi nem kényszerböl vagyunk együtt.

2011. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem tűrök el semmi olyat, ami engem zavar, vagy bánt.Ő sem tűr el tőlem ilyet.Jól megismertük egymást efybekelés előtt, és mindig mindent megbeszéltünk.Partnerek vagyunk, ő a férfi, én pedig a nő.Ennek megfelelően élünk, és nem rúgunk egymásba,szóval nem kell elválnunk.Olyan hoz mentem hozzá akit ismertem, és most is jobban ismerjük egymást bárkinél.Ezt megalapoztuk egy jó ismerkedéssel, valamennyi együttéléssel.Mindketten keményfejűek vagyunk, de én tudtam jól választani, mert mindent a maga idejében léptünk meg.

Téged sajnállak.....

2011. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Én nem kényszerből mentem férjhez,hanem szerelemből.

Csak annyit tűrök el,amennyit a férjem is eltűr tőlem,és hidd el ő sokkal türelmesebb ember mint én..

Nincs hova mennem,de nem is akarok,mert jól érzem magam a házasságban ami 10 éve tart..

2011. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy hàzassàg nem zökkenõmentes.Mind2félnek meg vannak a maga hibài,ha szeretik egymàst ezt egy kis toleranciàval meg lehet oldani.Nem kell rögtön arra gondolni,hogy akkor ennek vàlàsnak kell a végének lennie.

En pl.sokszor mondtam a férjemnek,hogy a cuccait ne hagyja széjjel,a telefonjàt,óràjàt,kulcsait tegye egy helyre,hogy meg legyen.Nem tud ezen vàltoztatni,mert eléggé szétszórt.Na én a szétszórtsàgàért türök.

2011. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha a tűrés szót, szó szerint érted akkor már régen rossz.
2011. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Inkább vele beszélnél a sérelmeidről.Többre mennél vele, mint ha itt akarod megtalálni az igazad.Nem ez a módja, de ha jobban érzed majd attól magad, hogy egy két nő leírja milyen mocsok görény a férje, akkor tedd ezt.
2011. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, hogy férfiként szólok hozzá, de szerintem az talán a kisebbik gond, ha olyan dolgokat csinál, amit nehezen tűrsz el. Az a rosszabb, ha elmondod neki, és mégsem változik semmi, mert nem érdekli, meg sem hallgat, vagy meghallgat, de mégsem próbál változtatni. Ha megpróbálja, az már fél siker.

Beszéltél már vele erről? Hogy reagált?

2011. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Én már nem tűrök el semmit, mert külön élünk...de ha tűrnöd kell és kényszerből vagytok együtt, akkor az régen rossz!!
2011. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Normális kapcsolatban nem kell tűrni, csak annyit amennyit a másik félnek is.
2011. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Én tűröm, hogy horkol, pedig nem tudok jól aludni horkolás mellett. Mégis mellette alszok, mert imádom :) Nélküle is rossz aludni. Van, hogy nem hallom, hogy levegőt vesz, akkor fülelek, és meglököm. Inkább horkoljon jóóó sokáig mellettem :D
2011. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!