Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban élő nők:mennyi...

Házasságban élő nők:mennyi mindent tűrtök el a férjeiteknek? És mi tart vissza a válástól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy csak kényszerből vagytok együtt,nincs hova mennetek,stb.
2011. jan. 31. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem függök a férjemtől, így semmit nem KELL eltűrnöm neki. Nekem is vannak rossz szokásaim, meg neki is de ez nem jelent újdonságot. Ő például szanaszét hagyja a zoknikat a lakásban, én pedig hajlamos vagyok megfeledkezni a dolgokról. Én összeszedem a zoknikat a lakásban, ő pedig lemegy a boltba ha éppen elfelejtettem megvenni valamit. Ilyen volumenű dolog miatt nem szoktak elválni a párok, más gondom meg tényleg nincsen. Ugyanúgy csinálja a házimunkát ahogy én, ugyanúgy foglalkozik a gyerekeinkkel ahogy én és ugyanúgy dolgozik, ahogy én. Eljárni együtt szoktunk, munka után jövünk haza mind a ketten. Nem titkolózik előttem, nem is tudnék semmibe belekötni úgy igazából.


Kényszerből semmiképpen nem maradnék együtt vele már csak a gyerekek miatt sem. Egy rossz házasság nagyon megviseli a gyerekeket is, ezt a saját példámból tudom. Úgy intéztem az életemet, hogy egyedül is fel tudjam nevelni a gyerekeimet ha úgy alakul. Nem azért, mert attól félnék, hogy el fogunk válni hanem azért, mert a férjemmel is történhet baleset, lerokkanhat vagy akár meg is halhat. A gyerekeimért akkor is felelősséggel tartozom.

2011. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindketten tűrünk a másiknak valamennyit, van, hogy sokat is, vannak veszekedések is, követünk el néha hibákat, de kibékíthetetlen konfliktus nincs és nem is volt közöttünk.
2011. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
egy jó párkapcsolatban egyáltalán nincs olyan, hogy "tűrni kell"...
2011. febr. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!