Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen buták a nők?

Miért ilyen buták a nők?

Figyelt kérdés
Házasság meg szülés után jönnek rá, hogy rossz a kapcsolat, nem illenek össze, a férjnek, minden haverja fontosabb, mint a család, nőzik, stb... . Előtte nem ismerték, nem beszélgettek, nem tudták milyen a férfi személyisége? Akkor minek ment hozzá, miért szült gyereket? Vagy a csodára vártak, hogy majd miattuk, vagy a gyerek miatt jó irányba változik, házasság után minden jó lesz?
2011. jan. 31. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen nők tényleg buták :) Ez van. Ha nem lennének, te most épp min problémáznál??? Kérdem én... Ha nem lennének buták, a pasijaidat is elkapkodnák (már ha nő vagy..)... Satöbbi.
2011. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, férfi vagy, vagy nő?
2011. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Vannak figyelmetlen nök is igen, de van olyan, akinek a férje szülés után vett 180 fokos fordulatot. És ezt elöre nem tudhatta. Szóval nem feltétlenül a nö a buta.
2011. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez a homokpolitika, meg sokan ugy házasodnak,hogy nincs a jelöltnél jobb a láthatáron férj meg kell,meg ugyse kapna jobbat x meg megfelelő lesz,szülnek is színházba gyerekeket,aztán utána mártírt játszanak,ha nem tetszik amit főztek.
2011. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

A gyerekkel megváltoznak bizonyos szerepek, de nem változik meg egy kapcsolat. A férfiak 90 %-a nem képes feldolgozni, hogy az asszony a gyerkőc megszületése után más dolgokkal van elfoglalva, másra helyeződik a hangsúly, túlterhelt, emiatt leharcolt, kimerült, ettől ugye cseppet sem vonzó...

És hozzátenném, hogy hány olyan kapcsolat van, ahol a házasságkötés után a nők elveszítik nőiességüket, és a férfiak már elfelejtik használni a dezodort, de a mackónadrág, az addig visszafojtott "pukizások", az elfelejtett fogmosás... A nőket sem kell félteni: copf, no smink, csak bő ruha, és kaja vagy öblítőszag.

Min csodálkozunk???

2011. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Olyan is van, mikor a pasi tényleg csak később változik ilyen irányba. Az első években még nagy a szerelem, aztán már kezd múlni, jön a gyerek a gondok és sok pasinak (persze nő is van ilyen) ez már nem tetszik és még inkább szórakozna.

Ilyen esetben nem biztos, hogy már az elején ki tudja szúrni a szintén szerelmes nő, hogy ilyen lesz a párja.


De az tényleg butaság, ha arra várunk, hogy egy eleve ilyen típusú pasit majd a gyerek, vagy a családi élet megváltoztat. Azt én sem értem, miért gondolják egyes nők, hogy ha szülnek egy gyereket, akkor a férjük attól megjavul.

2011. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy sok nő magának szül,nem számít nekik ha a pasijuk mondja,hogy nem kéne meg még ráér,stb,nem számít nekik,ezeknek csak sperma kellene nem férj...
2011. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Ne általánosítsunk, ha lehet :)

Tudod lehet, hogy pl. a házasság, a kötöttség érzése hozza ki ezt belőle, nem?

Az viszont tényleg elítélendő, ha a férfi kicsapongó életet élt házasság, gyerek előtt is, de úgy is összeházasodtak/gyereket vállaltak. Azt mondom, hogy akkor viszont ne sírjon a nő...

27/N, aki tudta, hogy milyen ember a férje.

2011. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Én férfi vagyok, hasfájós csecsemővel. Hát, mit ne mondjak, megtépázza az idegeimet, de a feleségemnek határtalan a türelme. Bizony el tudom képzelni, hogy sok férfitársam kibukik ilyenkor, és elmegy a haverokkal...
2011. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha nagy szerelemmel házasodik az ember, akkor eleinte ott van a "lila Köd" mert annyira szerelmes, hogy nem is látja párja hibáit. Csak később jön rá. Ezért sok a válás: elmúlik a szerelem, és a párunk igazi valóssága már nem olyan csábító: így elmenekülünk. Mert ezt a legkönnyebb. Ez van. Sajnos. És ezt nem mondanám butaságnak. Egyszerűen a szerelem vak. és ez milyen igaz...
2011. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!