Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen buták a nők?

Miért ilyen buták a nők?

Figyelt kérdés
Házasság meg szülés után jönnek rá, hogy rossz a kapcsolat, nem illenek össze, a férjnek, minden haverja fontosabb, mint a család, nőzik, stb... . Előtte nem ismerték, nem beszélgettek, nem tudták milyen a férfi személyisége? Akkor minek ment hozzá, miért szült gyereket? Vagy a csodára vártak, hogy majd miattuk, vagy a gyerek miatt jó irányba változik, házasság után minden jó lesz?
2011. jan. 31. 19:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem butaság ez sok esetben, hanem a gyerek jövetele után az ember változik.

Mi épp a minap beszéltünk erről férjemmel, Ő azt mondja én sokat változtam azóta, én meg azt mondtam, hogy Ő pedig nem változott, és a gyerekek után bizony változni kell valamennyit. Elvárás van , hogy a férj is vegye ki a szerepét, vagy icipicit a házimunkában, vagy a gyerekkel való foglalkozásban . Itt szokott leginkább a gond lenni, hogy a férj nem éri fel ezt, hgoy micsoda dolog ez, fáradtság egy nőnek ez és nem kapja a megfelelő támogatást a férj felől. Ezt gyerek előtt nem tudhatták egymásról. Még ha beszéltek is erről, az teljesen más, mint már átélni ezeket a szituációkat.

2011. febr. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A 19:14-es vagyok.

Mindketten nagyon erős személyiségek vagyunk a férjemmel.

8 év együttélés után házasodtunk össze, és 10 év (azaz +2) után vállaltunk gyereket. Még így is megviselte a kapcsolatunkat, lehet, hogy azért, mert nem vagyunk már fiatalok...

2011. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Denied válasza:
Szóval a nők 140% 25 éves koráig nem tudja mit akar Nagyban befolyásolja a döntésüket hogy a szülei mire tanították és az is h a társadalom mibe hajszolja bele őket Testileg valóban előbb érnek de agyilag zoknik...
2019. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!