Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, h vki poénból a...

Nem furcsa, h vki poénból a "menyasszonya", miközben a csajnak barátja van?

Figyelt kérdés
egy ismerősöm folyton ezen poénkodik élőben is, és Fbon is folyton ezeket írogatja ki, h eljegyzése volt, meg h a menyasszonya így-úgy, jajj de hiányzik neki, miközben csak haverok, és a lánynak barátja van. Ez tényleg ilyen jó poén lenne 21 évesen? nekem inkább szánalmas, persze nincs hozzá közöm tudom, de ti mit gondoltok?
2011. jan. 31. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Az. Szánalmas.
2011. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Szánalmas, buta, rosszindulatú. Vagy valamilyen hiánybetegségben szenved.
2011. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a szánalmas,aki ezzel foglalkozik,elvégre kettejük/hármójuk magánügye,nekik kell tudni kezelni a helyzetet.

Egyébként a Facen vannak ennél sokkla cifrább dolgok is,például amikor valaki szívecskébe kiteszi valakinek a képét,akit mondjuk orrba-szájba csal,vagy van,aki nyíltan rágalmaz másokat.Bár közkinccsé tezsi,valahol ez mégis magándolga.

2011. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!