Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem unni anyám enyhén...

Kezdem unni anyám enyhén mondva is furcsa megkötéseit és szokásait, mért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Még nyáron kezdődőt az egész, amikor tetszettem egy lánynak. Akkor megkérdtem anyumat, hogy vegyen pár új ruhát, hogy ne mindig ugyan abba legyek, hogy lássa majd az a lány, hogy igényes vagyok. Nem vette meg, pedig nem vagyunk szegények, de gazdagok sem, és már kb két éve nem is kértem de nem is kaptam se karácsonyi se szülinapja ajándékot, szóval szerintem nem kértem tőle olyan nagy szívességet. Nem is találkoztam azzal a lánnyal. Szeptemberben sem vette meg, pedig mondtam neki, mindenre hajlandó költeni, csak erre nem. Jelentem, még most sem vette meg. Mondtam neki. Bulit meg hasonló dolgokat meg sem említeném. Semmit nem enged meg nekem. Soha nem ittam soha nem cigiztem, és szerintem megérdemeltem volna tőle ennyit, és nem mondhatja azt, hogy "nem bízhat" bennem, meg hasonlók, mert ez még nem játszottam el.



16F


2011. jan. 31. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jut rà,akkor tényleg miért nem veszi meg neked.Remélem,hogy nem a bizonyivàny miatt ilyen veled?:)
2011. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 éves vagy. kérjél tőle pénzt, és menj el vásárolni.
2011. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek: érdekes, amikor rólam van szó, nekem venni kell valamit, akkor rögtön nem a válasz, vagy csak "majd" egyszer.


Másodiknak: Biztos nem lesz így, mert akkor "sokat" költenék, meg milyen már, hogy ilyent vettem.

2011. jan. 31. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
apukád veletek él? vele is mehetnél vásárolni, vagy ő is tud adni pénzt...
2011. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg sajnàlja tõled a pénzét,hu nem tudnék ilyen lenni a gyerekeimmel.

Egyenes vàlaszt kérjél tõle,hogy miért nem a vàlasz mindig.

2011. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt bírom benne, hogy pl:. kértem, hogy hozzon joghurtott. Nem hozott. Öcsém mondta, hogy anya hozzá, már rohant a boltba.. na erre varrjatok gombot, mert tényleg így volt.
2011. jan. 31. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem azért 16 évesen magadnak is le tudsz menni a boltba joghurtért, nehogy már anyukád szaladgáljon érte. öcséd nem tudom hány éves, de ha kisebb nálad, neki nyilván lemegy érte, de azért egy joghurt megvásárlásához elég nagy vagy már.
2011. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Deja vu érzésem van, vagy ezt a kérdést már feltetted egyszer?

Diákmeló, vegyél magadnak ruhát, turizz, spórolja a kajapénzen.

2011. febr. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!