Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megmenthető még...

Szerintetek megmenthető még ez a házasság? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Tegnap eléggé összevesztem a férjemmel, és megkértem, hogy költözzön el. (keveset van otthon, ha otthon van, akkor meg csak a tévét nézi, nem foglalkozik a gyerekkel, velem is csak akkor beszél, ha kell neki valami...)

Először nem akart menni, de végül összepakolt és elment. Az előző házasságából született gyerekéről elvitte a képeket, kisfiunkról viszont egy képet sem vitt magával.


2011. febr. 1. 12:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Hát, én nem reménykednék a helyedben!
2011. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ket oka lehet hogy nem vitte el kisfiatok kepet. Tudja, hogy ugyis visszeter, vagy csak Teged akr mergesiteni.

Miert akarod megmenteni ezt a hazassagot ha mar kiraktad. Ahhoz hogy ez a kapcsolat megmentheto legyen, el kell dontened hogy mit akarsz, es ahhoz kepest viselkedni, tartani magadat. Jatekkal, hisztivel egy ferfi meg kevesebbet ert. Mond meg neki, mi bant, mit szeretnel, ha nem hajlando valtoztatni a dolgokon, miert akarod a hazassagot tovabb folytatni?

2011. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
ne haragudj, de ez az info nem elég.
2011. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Többször beszéltem vele arról, hogy mi bánt, és hogy mit szeretnék. Nem változtatott a dolgokon.

És azért akarom megmenteni a házasságot, mert szeretem őt, és nem szeretném, ha a kisfiam csonka családban nőne fel, és csak hétvégenként látná az apját.

2011. febr. 1. 13:03
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Elküldöd és szeretnéd megmenteni a házasságot?Előbb magaddal kell tisztáznod mit is akarsz.Miért volt keveset otthon?
2011. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
47%
A szituáció "a nincs itthon és ha igen akkor is tv-t néz" általános jelenség. Van akinek haja van, van aki kopasz, vékony, kövér... de nyomja a melót (legalább is emögé bújik el) aztán otthon ő fáradt. Ha elfogadod, hogy ez egy anya sorsa és vannak kivételek én nem cáfolom ill. elfoglalod magad a saját munkáddal már nem olyan tragikus a helyzet. Mi arra az esély ha új párt találsz elfogadja a te gyereked, játszik a közössel, keresi a pénzt és jó, figyelmes szerető? ha szerinted van ilyen akkor hajrá és örülj, hogy nem jön vissza. Ha belegondolsz ennek a nagyon is valószínűségébe akkor ne szégyeld és beszélj vele miért jutottál el eddig és ne megalkuvó vagy hanem elfogadod a szitut a család érdekében.
2011. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Reggel fél 8-kor indul dolgozni, délután 5-ig dolgozik. Ezután minden nap kb. fél 7-ig a barátaival van, és csak utána jön haza, ha egyáltalán hazajön. Olyan is szokott lenni, elég sűrűn, hogy nem jön haza, csak másnap.
2011. febr. 1. 13:08
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

Az én exem sem foglalkozott velem szinte semmit. A haverok, baráti kör volt az első, vagy az idióta horrorfilmek, ezek is gyakran úgy, hogy a haverok is beültek a lakásba rendszeresen. Mi már egymás MELLETT éltünk és nem egymással. Legutolsó időszakban már éjszakákra is kimaradozott. A haverok akkor jöttek, amikor nekik tetszett, még éjjel is.

Persze kaja, "ellátás" az kellett neki.

Én nem akartam ezt a "kapcsolatot", inkább egymás mellett élést megmenteni.

A helyedben a gyereketek miatt (nekünk nem volt) próbáljátok tisztázni a dolgot, ehhez pedig le kell ülni és megbeszélni.

2011. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Leirasod szerint, a salad mar igy is csonka. Ne hidd hogy gyerek nem veszi eszre, nem erzekeli, hogy apu valamikor haza sem jon, es anyu merges, banatos.

Mire jo egy ilyen hazassag? Gyereknek biztos nem, de neked sem.

2011. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
az én férjem félnyolcra ér haza, mert dolgozik! az, hogy hányra ér haza, az nem jelent semmit. az már inkább, hogy sokszor hajnalban jár haza, azt én is nehezen tűrném.
2011. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!