Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi zajlik le benne? Megmenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik le benne? Megmenthető ez a házasság még?

Figyelt kérdés
Férjem elköltözött, itthagyva a 15 hónapos kislányát. Azt mondta besokallt, elfáradt, már nem úgy érez irántam, nem képes velem élni. Kérdezten, el akar-e válni, azt mondta, eddig még nem jutott a gondolataiban. Mit tegyek? Reménykedjek még?
2009. dec. 1. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnálom :( Olvastam itt az előbb egy tényleg menthetetlen helyzetet, de a tiéd szerintem nem az. Egy gyerek rengeteg konfliktust tud okozni a családban, hiszen ez egy új helyzet. 15 hónap pont elég rá, hogy beteljen a pohár. Szerintem hagyd egy kicsit hadd forrja ki magát, úgyis vissza megy, ha meg nem, akkor marad a válás, de nem hinném, hogy ennyire durva ez a helyzet.
2009. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Gondolkodj el azon és kérdezd meg mikért sokallt be?Talán te is azok közé tartozol,akik a gyerekük rabjaiegy hiszits,elkényeztetett kicsit nevelnek?Csak vele törődnek,a férj gondjaival pedig nem?Nagyon fárasztó lehet egy állandóan hisztiző,bőgő gyerek,aki csak akkor van nyugtom,ha az anyja szoknyáját fogja.Vagy valamilyem más probléma van? Tenned kell neked is a házasság rendbehozása érdekében.
2009. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Most engedd el. Férfi, gondolkodnia kell, pici idő, s visszatér. Ha meg nem akkor így a jobb. Az a leghelyesebb, ha csendben teszed ezt, s csak a picire gondolsz.

Kitartást!

2009. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz, de most adj neki egy kis gondolkodási időt. Normális esetben 1-2 héten belül észbe kap, hogy unalmas az élete nélkületek, és igenis szüksége van rátok. Neked meg tényleg kitartást, mert tudom, hogy ennél a rohadt nagy bizonytalanságnál nincs rosszabb.
2009. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Hacsak nincs valaki más az életében, akkor vissza fog jönni. Adj neki egy kis időt és rádöbben, mit veszíthet.


Esetleg bevethetnél egy kis női praktikát: egyik este valaki vigyázzon a picidre, Te pedig öltözz fel nagyon szexisen - mondjuk a hosszú kabát alatt csak fehérnemű legyen rajtad -, fogj egy üveg hideg pezsgőt és lepd meg az új helyen, ahol most lakik. Minden jót kívánok!

2009. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért pontozzátok le azt, aki az egyetlen értelmes választ adta. Az én házasságom hasonló módon ment tönkre. Megszületett a kisbabánk - akit a mai napig ímádok - és a feleségem csak vele foglalkozott. Kértem, hogy hívjuk el segíteni a nagymamákat, vagy legalább egy takarítónőt, de nem. Megértem, hogy fáradt volt és ideges de én is ember vagyok, a napi 10 órás munka után vágytam volna egy jó szóra, szeretetre, esetleg vacsorára. Külön költöztem gondolkodni és ő ahelyett, hogy tett volna valamit, csnedben megvárta, míg teljesen elhidegülünk egymástól.


Igenis nagyon jól esett volna, ha meglep egyik éjjel és csak velem foglalkozott volna. Ez legalább egy próba a megoldásra. Nem homokba kell dugni a fejeteket lányok. 38/F

2009. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Egyetértek férfi társammal. Tenni kell valami kedveset, egy gesztust hogy érezzük férfiként szeretnek és szükség van Ránk. Mi tényleg ennyire egyszerűek vagyunk. 100 pont a lepontozott hölgynek! /vagy ha férfi írta, akor is/
2009. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki segíteni akar és ötleteket ír, azt mindig lepontozzák. Itt csak az százas, aki sajnálkozik és együttérez. Engem nem zavar, mert én tényleg jót akartam. Azért köszönöm.
2009. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bár én vagyok pont a százas, aki sajnálkozott (mert tényleg őszintén sajnálom) megértelek titeket, mert látjátok, magam is 82%-on állok, pedig nem bántottam meg soha senkit, és mindig csak olyan témakörben válaszoltam, amihez értek. Egyszerűen csak nem tetszett a válaszom a hozzá nem értő embereknek, ha tehetném megszüntetném ezt a pontozást. Egyre több férfit látok lepontozva, nem tudom miért, én nő vagyok, tehát nem elfogultságból látom így. Nem tudok kiigazodni az embereken.
2009. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem rád értettem, hanem általánosságban :)

(a "lepontozott" nő)

2009. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!