Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fogadjátok el olyan...

Mennyire fogadjátok el olyan embertől a párkapcsolati tanácsot, akinek szintén elég rossz a párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm elkezdte osztogatni a tanácsait, hogy az én kapcsolatom ilyen meg olyan sz.r, és hogy ő egy ilyenben nem tudna lenni.

Én meg mondtam, hogy abban a kihűlt kapcsolatban nem tudnék lenni, amiben ő van a párjával.


Kicsit úgy érzem az egész szituációt, hogy "bagoly mondja verébnek..."

Ti nem?


2011. febr. 1. 13:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ő azt hajtogatja, hogy a problémánkra nincs megoldás, hagyjam el a párom.
2011. febr. 1. 13:57
 12/21 anonim ***** válasza:
Alap, hogy kéretlenül senkinek nem adok tanácsot. Nem Te panaszkodtál neki, nem is kell foglalkoznod a véleményével. Forgatókönyv szerint csinált mindent. A bizalmadaba férkőzött azzal, hogy megosztotta Veled a magánélete egy részét. Aztán most megpróbál visszaélni a bizalmaddal. Szeretné úgy érezni, hogy fontos a véleménye. De nem az. Ne törődj vele.
2011. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két emberen múlik, tehát arról, hogy az ő kapcsolata rossz, nem biztos, hogy kizárólag ő tehet, hanem a párja is lehet hibás. Ha ketten együtt osztanák az észt, az úgy tényleg ciki lenne, de ha az az ember, aki tanácsot ad nekem a barátom, akkor megfogadom a tanácsát.
2011. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Itt lehet, hogy csak arról van szó, hogy ő is erre a gondolatra jutott saját magával kapcsolatban, az más kérdés, hogy ő megteszi-e.
2011. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Gondolom nem fogtok meglepődni, ha azt írom hogy az illető férfi, én meg nő vagyok.
2011. febr. 1. 14:05
 16/21 anonim ***** válasza:
Aha, és esetleg vele folytasd tovább? Rafinált. :)
2011. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem is a folytatás, hanem az egyszeri együttlét miatt.

Célozgatott rá, hogy ő meg én....

2011. febr. 1. 14:12
 18/21 anonim ***** válasza:
Jaj, hát akkor hagyd a francba, nehogy bedőlj neki! Vicc a pali, de nem jó vicc. :)
2011. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tavaly estem be egy ismerős lányhoz, totál kiakadva, csak el akartam panaszolni neki a bánatom. Nem kértem, de leb*szást kaptam meg "jótanácsot". Amint lehetett kaptam az alkalmon és tereltem a témát az ő kapcsolatára (kapcsolataira?!). Hűűű, hogy ott mik derültek ki! Mindjárt nem éreztem úgy, hogy meg kellene fogadnom a "jó" tanácsait....

Ugyanakkor most meghallgatom egy ha úgy vesszük szintén sz*r kapcsolatban lévő lány véleményét, mert nem osztja az észt, csak beszélgetünk.

De az első esetben pontosan azt éreztem, mint Te :)

2011. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hehe, most olvastam csak el a válaszokat. A kis rafinált :) Akkor ő nem neked ad tanácsot, inkább magának próbál "megoldást" találni a személyedben. "Igazán fantáziadús."
2011. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!