Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már így magatokat?...

Éreztétek már így magatokat? Hogyan lábaltatok ki a helyzetből?

Figyelt kérdés

A családommal (édesanyám él csak),vele nem olyan jó a kapcsolatom,bátyámmal főleg nem(lusta,1Ft ot nem ér a bőre,én csinálok mindent helyette és édesanyám még őt védi ha szólok neki,hogy emelje meg a fenekét),a munkahelyemen a világ legbunkóbb kollégáival dolgozom együtt(nem engem bántanak,de zavar,ahogyan beszélnek az emberrel(tirpák parasztok,szarkeverők,...).

A vőlegényemmel minden rendben van,de messze dolgozik így hetente jön haza(ő mellettem lenne,így ezért is ideges vagyok,ő megért.

Jelen pillanatban menekülnék minden és mindenki elől!


Aki volt már ilyen helyzetben az megosztaná velem,hogy hogyan vészelte át ezt a hullámvölgyet?


2011. febr. 2. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha van egy jó párkapcsolatod, akkor én elgondolkoznék az összeköltözésen illetve a szülői házból kirepülésen. A paraszt kollégákat meg szard le nagy ívben! Örülj, hogy nem olyan vagy, mint ők. Légy kicsit távolságtartó velük.
2011. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj összeköltözni a vőlegényeddel és keress másik munkahelyet.
2011. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha érdekel még rosszabb, nekem párom sincs és tetejébe még beteg is lettem most...keresd az életben a szépet :)
2011. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb gondod soha ne legyen ne törõdj a kollégàiddal.
2011. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
örülj , hogy csak ennyi a gondod
2011. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!