Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék állandóan elveszik a...

Anyámék állandóan elveszik a kedvem, állandóan kiabálnak velem. Mit tehetnék? (Lent)

Figyelt kérdés
Állandóan piszkál anya, hogy sosem segítek neki meg hogy haszontalan vagyok stb. Komolyan mondom már annyira kikészít, hogy öngyilkos akarok lenni, de nem tudnám megtenni, mert nincs hozzá elég erőm. És olyan rossz, hogy állandóan rossz kedvem van. Van valami olyan dolog ami segítene túlélni azt az időszakot amíg anyámékkal élek?
2011. febr. 2. 19:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ne mutasd ki azt, hogy megbánt. Gondolj arra, hogy nem fogsz örökké otthon lakni. Ne hagyj támadási felületet. Nálam is hasonló volt a helyzet, én elmenekültem dolgozni: pénzem is van amiből később eltudok költözni meg kevesebb időt vagyok otthon ezáltal nyugodtabb vagyok.
2011. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ha megtehetném akkor vállalnék munkát. Majd a nyáron azért megpróbálom.

Amúgy meg én is erre gondoltam, hogy a legjobb minél kevesebbet itthon lenni. De régen az volt a baj, hogy sosem jártam sehova, most meg az, hogy néha eljárok. :S

2011. febr. 6. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!