Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Furdal a...

Most mit tegyek? Furdal a lelkiismeret. De olyan, mintha érzelmileg zsarolna, nem?

Figyelt kérdés

a barátommal 2hete szakítottam.

Ő még mindig nagyon szeret engem, de én már csak szeretetből szeretem, nem érzek iránta szerelmet.

3-4naponta ir sms-t megkérdezi hogyvagyok, visszairok neki.

Tegnap elmondta hogy megkapta a tüdőszűrésének az eredményét és van egy 3cm es fekete folt a tüdején.

Ott unszoltam teloba tegnap, hogy menjen el orvoshoz, nézesse meg. Alig tudtam rávenni. Kérdeztem fáj-e valamije aztmondta nem.

Hozzáteszem 20éves, én 18leszek 2hét mulva.

Sajnos dohányzom és ő is elkezdett majmolni mikor még együtt voltunk, hogy ő is vett cigit és rágyújtott, és elmondta hogy tegnap is rágyújtott.

És nekem is vannak gondjaim fáj a lépem, holnap bekell feküdnöm kivizsgálásra a kórházba és van csomó a nyakamba amit ki fognak vágni...

És felhívott ma megkérdezte mivolt a dokinál elmondtam neki. Mivel aggódom érte énis kérdeztem hogy neki mit mondtak.

És elkezdett sírni hogy őt senki sem szereti, és neki nagy szüksége lenne egy lelkitársa aki most ebben a nehéz időszakban vele van és öleli és segít neki. Mert nemtudják mivan a tüdején és elküldték szanatóriumba 1kivizsgálásra. De hogy ő biztosan rákos mert néha reggelente köhög és fullad kicsit.

Mondom neki hogy tegnap ezt nem mondta...és elmondta hogy ő attól cigizik...

És ott panaszkodott nekem a teloba, hogy ő fél, és mivan ha megfog halni és daganatos, és tudom-e milyen rossz mikor aztmondják neki, hogy nemtudják miaz megkell vizsgálni?

Mondom tudom, nálam is ezvan, énis megyek vizsgálatra, mégsem sírok...

És most nagyon aggódom miatta, vele kéne lennem? de nem szeretem... és mivan ha tényleg rákos vagy nagyon beteg és most furdal a lelkiismeret, hogy nemvagyok mellette.

ÉS HA KIDERÜL HOGY MEGFOG HALNI ÉS AZ ÉN HIBÁM LESZ, HOGY NEM VOLTAM VELE?:( MIT TEGYEK?

Ja hozzáteszem hogy tegnap olyan nagyra volt magával hogy nem akarta elmondani otthon, hogy van valami a tüdején ugy könyörögtem neki... ma meg már depressziós és sír.


2011. febr. 3. 14:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

és elmondta hogy ő engem nagyon szeret. De mellette nincs senki és hiányzom neki, és most lenne szüksége valakire.

De értitek mibajom?:(

Mellette kéne lennem? Dehát nem szeretem.

Miatta jobban aggódom mint magam miatt:( pedig én holnap fekszem be a kórházba, és gyomortükrözésem lesz meg mindenféle és egyedül leszek bent:(

de csak arra tudok gondolni hogy mivan ha ő meg rákos és baja lesz és én meg nem szeretem és nemvagyok mellette:(

furdal a lelkiismeret

2011. febr. 3. 14:45
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen érzelmileg zsarol. Ne engedd hogy a hatalmába kerítsen, még egyáltalán nem biztos hogy rákos. Nem szeret csak birtokolni akar és nagyon jól tud manipulálni. Ha fontos lennél neki elfogadná és tiszteletben tartaná az érzéseidet a döntésedet. S nem akarna lelki terrorban tartani. Ami történik vele nem a te hibád nem vagy érte felelős egy betegségnek semmi köze a szakításhoz. Ha elfogadja barátként mellette állhatsz de lelkiismeret furdalás és sajnálat miatt ne békülj ki vele. Hosszú távon csak szenvednétek mint ketten.
2011. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"3-4naponta ir sms-t megkérdezi hogyvagyok, visszairok neki."


Na itt kezdődik az ostobaság.

2011. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz róla, hogy ne szereted. Barátként mellette állhatsz, segíthetsz neki, de ne legyen lelkiismeretfurdalásod, semmiről nem tehetsz. Nem tartottál pisztolyt a homlokához, hogy kezdjen el cigizni.
2011. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia! Először is nyugodj meg, nem feltétlenül daganat, vannak más egyéb kórképek is, amik foltot hagynak a tüdőn.

Figyelj, az,hogy nem szereted nem jelenti, hogy nem is kedveled, barátként mellette állhatsz.

2011. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi.


mert mondta nekem hogy ő nemtud rám barátként nézni ezért ne is keressük egymást többé.

el akar felejteni. de félek hogy mivan ha beteg:(

Mibaja van egyáltalán???

2011. febr. 3. 14:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk innen mi a baja, majd az orvosok kivizsgálják.
2011. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Zsarolásgyanús, hogy ilyen hirtelen megváltozott a hozzáállása a betegségéhez. Barátként úgyis mellette állsz, nem? És őt mennyire érdekli a te betegséged?
2011. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

őt nagyon érdekli az enyém, mondta h meglátogat a kórházba, mondtam h nemkell.

Szóval biztosan szeret engem.

De félek hogy beteg, komolyan szarrá aggódom az agyam:(

2011. febr. 3. 14:57
 10/16 Kriszti83 ***** válasza:
Ha nem szereted, ne legyen lelkiismeretfurdalásod emiatt. Barátként támogathatod, de zet mond el neki, nehogy félre értse!
2011. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!