Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor megcsalt a párotok,...

Mikor megcsalt a párotok, magatokba néztetek, hogy mi volt az oka, vagy csak őt hibáztattátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Túl gyenge volt,de megbocsájtottam nem is egyszer,de ha most,hogy vannak már gyerekek,megint megtenné,Pároslábbal rúgnám ki!!Én nem tudom,hogy hibáztam-e,ő majdnem minden hétvégén diszkózott.Csak az elején balhéztam,aztán kezdett benőni a fej lágya, és jöttek a babók.
2011. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy néztem magamba!! Elváltam , én nem vesződök egy hűtlen kutyával sem!
2011. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem kellett túl mélyre nézni, előtte én is megcsaltam.

Azóta kvittek vagyunk, és minden rendben :D

2011. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem csaltak meg, "csak" elhagytak. Az is jó?


Én magamba néztem. Sőt, azóta is nézek olykor. Nem rossz az.

(Pedig már évekkel ezelőtt volt.)

Tulajdonképpen ennek a magamba nézésnek köszönhetem a mai önmagamat és az új páromat is.

2011. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy magamba néznék, de csak miután kirúgtam.
2011. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 tetris ***** válasza:
65%
Magamba néztem, és megállapítottam, hogy nem én voltam a hűtlen, a hazug, a becstelen, a jellemtelen, a gerinctelen.
2011. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

szerintem kár magunkba keresni a hibákat/okokat.

én páros lábbal kirúgnám ahogy azt az előttem szóló is írta..semmi értelme megbocsájtani..ha egyszer megteszi..máskor is megfogja..ha meg megromlik a kapcsolat/leginkább a sex-mert ugye azt keresi máshol/ akkor ha valakiben nincs annyi gerinc hogy véget vessen a kapcsolatnak vagy megbeszéljék akkor szerintem nem a megcsalt fél a hibás.

nekem ez a véleményem erről. :)

2011. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, hogy a te hibád! Sok az ilyen manapság, velem is számtalanszor előfordult. A mostani párom értékeli az érte tett erőfeszítéseimet, nagyon sok mindent megteszek azért, hogy zökkenőmentesek legyenek a kapcsolataim! Senkinek soha nem bocsátom meg a félrelépést. Én az ilyen ember szemében többé nem azt látom, akibe beleszerettem. És mondhat bárki bármit, nem tehettél olyat, amivel ezt kiérdemelted . Aki a társát így becsapja, így kihasználja, és képes ekkora fájdalmat okozni neki, az az ember nevet sem érdemli.
2011. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Magamba néztem és rájöttem, hogy én is hibás voltam. Ha nem lettem volna olyan házisárkány, jól érezte volna magát velem és nem keres egy olyat, aki látszólag megértést és szeretet ad neki. Szerencsére még időben észbe kaptam.
2011. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Éljenek a tökéletes emberek!gratula mindenkinek hozzá...

én magamba néztem,meg rá is,mindkettőnkben volt hiba. Megoldottuk...

2011. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!