Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor megcsalt a párotok,...

Mikor megcsalt a párotok, magatokba néztetek, hogy mi volt az oka, vagy csak őt hibáztattátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 16:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Magamba néztem, de annak ellenére otthagytam. Nem az a megoldás, hogy megcsal.
2011. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
igen. rengeteget hibáztam:(
2011. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
Én kidobnám ha megcsalnának. Ha egy pasi arra nem képes, hogy a problémáit megbeszélje velem, akkor az a kapcsolat nem ér semmit!
2011. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
17:20, azt hiszed, hogy te tetted jól, és te vagy a legokosabb, hogy visszafogadtad? Gondolj már bele, megcsalt, nem tisztelt, semmibe vett. Egy szemét házisárkány voltál. És? Az a megoldás, hogy megcsal? Inkább szakított volna, vagy próbált volna beszélni veled, hogy ez így nem lesz jó. Ehelyett sunyi módon megcsalt. Azt hiszed nem tenné meg mégegyszer, ha esetleg megint nem úgy viselkednél?? De igen, mert az emberek nem változnak!! De utána megint magadat hibáztatnád és visszafogadnád... Ha szerinted ez a normális élet, akkor gratulálok. Arról nem is beszélve, hogy aki megcsalja a másikat, az igazán nem is szereti. (nem azt mondom, hogy nem szereti, hanem, hogy IGAZÁN nem) Én is egy hárpia voltam az előző kapcsolatomban. Nem engedtem sehova, mindig veszekedtem vele, szex sem volt, kitaláltam dolgokat, csak hogy veszekedhessek. Ő próbálta sokszor megbeszélni,de miután nem változtam, elhagyott. De SOHA nem csalt meg, tehát nem szégyenített meg és nézett semmibe suyni módon.
2011. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 tetris ***** válasza:
50%
17.34 Teljesen igazad van!!!!! Egyetértek.
2011. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
17:20-nak épp készültem írni, de lényegében 17:34 mindent elmondott. Mindent meg lehet beszélni, a párkapcsolat erről szól. És ha minden kötél szakad, akkor szét lehet válni. Ha valaki megcsal, akkor az egy szemét, gyáva alak, aki elfut a problémák elől. Vesszen az ilyen!
2011. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Egyre jöttem rá a válaszokat olvasva:


A kapcsolat csak egy emberből áll, ha valami elromlik akkor az mindig a másik hibája.


Sokan azt nem értik meg, hogy a felnőttség, érettség nem kor kérdése, hanem annak a képessége hogy képesek vagyunk szembenézni a saját hibáinkkal.


Szánalmas egykét ember hozzáállása

2011. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem aki nem képes magába nézni azzal amúgy se lehet a problémákat megbeszélni, mert az úgyse fogja beismerni hogy valamiben hibázott, az lesz a vége hogy a párja a hibás/hülye/ rosszul látja a dolgot
2011. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

"Egyre jöttem rá a válaszokat olvasva:


A kapcsolat csak egy emberből áll, ha valami elromlik akkor az mindig a másik hibája.


Sokan azt nem értik meg, hogy a felnőttség, érettség nem kor kérdése, hanem annak a képessége hogy képesek vagyunk szembenézni a saját hibáinkkal.


Szánalmas egykét ember hozzáállása"



ITT AZ A LÉNYEG, HOGY HA VALAKINEK PROBLÉMÁJA VAN, ANNYIBA VEGYE A MÁSIKAT HOGY BESZÉLJEN VELE.


*ha nem beszél vele, az azt jelenti hogy nem jó a kommunikáció, nem jó a kapcsolat

*ha nem jó a kapcsolat, nem képesek egymásnak átadni a problémákat, nem érdemes folytatni a kapcsolatot

* a megcsalás a legnagyobb bizonyíték arra hogy a megcsaló nem tiszteli a nem szereti a másik személyt. (kivéve ha nyitott házasság és közösen félrelépnek).

2011. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%
Te lehetsz a legszebb, legokosabb, legkedvesebb, legtökéletesebb, de akkor is megcsalnak, ha a párod MÁSRA IS VÁGYIK. Szimplán ennyi, mást is akar. Az esetek többségében ez az ok.
2011. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!