Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már hasonló,...

Veletek volt már hasonló, miért van ez így?

Figyelt kérdés
Volt egy fiúm,akivel 2 évet jártunk.18 voltan,amikor elkezdtünk járni,ő 12 évvel idősebb.Nagyon jól megvoltunk,ő volt az,akinek szó szerint mindent el mertem mondani,fetétel nélkül megbíztam benne.Egyébként mindig az idősebb férfiak vonzottak.De valamit nagyon nem értke:testileg egyáltalán nem vonzott,míg jártunk(pedig nem csúnya,nem erről van szó),de valahogy..mintha taszított volna.Ezt nem értem...szakítottam vele,mert az érzéseim nem változtak,de még most is jól el tudok vele beszélgetni,ugy,mint senki mással.De továbbra sem vonzódom hozzá.Furcsa...
2011. febr. 3. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A 12 év különbség nem épp olyan kicsi. Valószinüleg azért nem vonzódtál hozzá testileg, mivel ő akkor már 30 éves volt te meg 18. Valószinűleg taszitott, hogy azért belsőleg úgy érezted, hogy nem neked való. Igy még nem voltam, mert nekem álltalában a max az 5év körül van, és nekem nagyon is vonzó :)

L

2011. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen találtál egy barátot, egy igaz barátot. S hogy ő ellenkező nemű? Na bumm. Akkor mi van. Örülj neki, s becsüld meg, mert nagyon ritka az igaz barát.
2011. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem mindenki vonzó szexuálisan, aki szimpatikus.:) Ha nem, hát nem, ez nem nagyon furcsa.
2011. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!