Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyfaterom érdekes hobbijáról...

Nagyfaterom érdekes hobbijáról lenne szó, ezt hogyan élnétek meg naponta?

Figyelt kérdés

63éves és szereti a mostani zenéket de nem akármilyet

A mostani kedvence ez: http://www.youtube.com/watch?v=Gh9oaklGLH0&feature=related


Mikor először mondta h tekerjek csak vissza és hagyjam lemenni a számot, kicsit lepődtem csak meg.

Utána jött azzal h keressek neki dallamosakat mert megszerette és már oda jutottunk h hazaérek suliból és követeli h nyomjak be neki számokat a winampba h amíg motoszkál itthon hadd tudja hallgatni.


Ti szólnátok neki h ne kérjen mindennap v jónéven vennétek?:D

18 éves srác vagyok


2011. febr. 3. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz a közeljövőben születésnapja vegyél neki egy mp3-at. Ilyen kis egyszerű, pár ezreset, arra fel egy csomót, és hadd hallgassa. Azzal senkit nem zavar, és téged sem piszkál, hogy rakd be neki.
2011. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én meglepném egy mp3 lejátszóval,amihez jó minőségű füles van...

de csak azért hogy én ne halljam,mert gyűlölöm az ilyen zenének csúfolt csörömpölést


had hallgassa...még mindig jobb mint ha nótákat hallgatna...

2011. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én mennék vele bulizni :D:D:D:D:D egyébként nekem apám csinálta ugyanezt tavaly, de kinőtte. vagy nemtudom :D 17/L
2011. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottal meg arrol, hogy a test oregszik, de a lelek mindig fiatal marad, orok fiatal!

Megkell tanitani a nagypapat, hogy kezelni tudja a gepet, s onmaga is eltudja inditani a zenet pl., vagy pedig keszits Neki CD-t a kedvenc zeneit tolsd le.

Oruljetek, hogy ilyen friss a Nagypapa!

2011. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:D Nálunk fater önellátó ezen a téren, de nagyfater nem ért a géphez aztán mindig megvár ;)
2011. febr. 3. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet hogy miattad csinálja? Nekem sajna már nincs nagypapám, de a páromé előfizetett a Nemzeti Sport újságra, és sokszor érzem hogy csak azért, hogy az unokáival meg tudja beszélni a dolgokat, mert ők is olvassák. Vagy azért követi a focit, hogy szintén megtudja beszélni az unokákkal. Te milyen zenét hallgatsz? Hasonlót? De szerintem nincs gond ezzel, lehet hogy így próbál közelebb kerülni hozzád.
2011. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hú nagyapád olyan lehet mint a párom nagyanyja, linuxal nyomja otthon a mam és annyira internetezik hogy állandóan kártyás odlalakon lóg. habár a két fia és unokái is informatikusok, lehet azért.

tanítsd meg, nagyapád még tökre fiatal, nagynéném is ennyi idös és ö tök jól elgépezik, és párom nagyanyja meg 72 éves.

2011. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, legalább van közös témátok.

Én lehet, hogy nem mp3 lejátszót vennék neki, hanem egy kicsi magnót, ami mp3 lejátszására is alkalmas (van USB bemenete). Teszel pendrivera neki számokat, és megtanítod neki azt a pár lépést, ahogyan a magnóból zenét tud csiholni. És utána már téged fog ezzel piszkálni.

Egyébként nem hiszem, h akkora megterhelés lenne napi max 10 percet rászánni az öregre, míg bekapcsolod a gépet, és benyomsz neki pár számot.

2011. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát elektronikusat én is hallgatok de határok között, viszont igen korához képest fiatalos meg van h ki van pihenve és szemtelenkedik akivel úgy tud :D


Mem tesz megjegyzést a külsőmre se, szóval érdekes 1 öreg :) a mi fejünkkel gondolkodik

2011. febr. 3. 21:40
 10/13 anonim ***** válasza:
A férjem nagypapája nagy Iron Maiden rajongó,mióta férjem tizen x évvel ezelőtt megmutatta neki mit hallgat. Az MP3 lejátszó vásárlása jó ötlet.. :)
2011. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!