Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeséget csináltam?...

Nagy hülyeséget csináltam? Lefeküdtem a sógorommal. Nem tudom miért csak a helyzet adta. Mit csináljak? Elmondjam a férjemnek? Vagy titokban tartsam? Megbántam

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 16:04
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Szerintetek elhagyna?

az hogy buli volt lánybúcsú unokatesómé ittunk stb és ő vitt haza. amugy a ferjemnek ő nem testvére hanem az én tesómnak a férje szóval igy sógorom.

2011. febr. 4. 16:19
 12/35 A kérdező kommentje:
a sógorom biztos nem szólja el magát mert egyenlőre a tesóm lakásában lakikmunkája nincs gyereket terveznek nem hülye és 1szeri alkalom volt csupán
2011. febr. 4. 16:21
 13/35 Tinker Bell ***** válasza:
46%

Nagyon kíváncsi volnék én is, hogy mégis milyen helyzetben voltatok, hogy így összekeveredtetek!? Nálatok csináltátok? A férjeddel közös ágyban? El sem tudom képzelni, hogy le tudnék-e feküdni a sógorommal...


Mindenképp mondd el neki! Mindkettőtöknek jobb, ha vallasz!

2011. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 tetris ***** válasza:
58%

Óriási hibát vétettél. Ha szereted a férjedet, akkor vallj be töredelmesen mindent szerintem.

Mert ha titkolod, akkor a sógor később megzsarolhat, vagy elszólhatja magát, ahogy a többiek is írták.

Az is szörnyű, hogy ha titkolózni kell, mert mindig észnél kell lenned, nehogy te legyél, aki véletlen kikottyant valamit.

Szerencsétlen férjednek nagyon nehéz lesz feldolgozni, hogy csalódnia kell benned is, és a testvérében is.

Mégis azt mondom, hogy az őszinte szó többet ér, mint a hazudozás, a titkolózás. Talán megbocsájt, ha látja, hogy tényleg megbántad.

Az a gondolatom támadt, hogy vajon minden rendben van közted és a férjed között? A dolgok nem történnek meg csak úgy, véletlenül. Mégiscsak kell, hogy oka legyen annak, ha megtörténhetett ez a dolog a sógorral.

Eszembe jutott az is, hogy mit fog szólni az anyósod, amikor majd a fülébe jut. Mert el fog jutni hozzá, efelől ne legyen kétséged.

Ajjaj!

2011. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Tinker Bell ***** válasza:
59%

De ilyen nincs! Nem lehet az alkoholra fogni!

Hogy tehettél ilyet a férjeddel és a testvéreddel?

Én nemhogy elhagynálak, de ha én volnék a testvéred, még ki is tagadnálak a családból!

2011. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
azért a tesom se volt szt életü
2011. febr. 4. 16:28
 17/35 Tinker Bell ***** válasza:
73%

Miért? Ő is lefeküdt a férjeddel?


Azért ezt nem lehet így elintézni!

2011. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
60%

A kérdező kommentje:

azért a tesom se volt szt életü


Na ehez pofa kell... A saját dolgoddal törődj te mocskos r*banc ne a tesódéval. Te vagy a sz@rkavaró nem ő.


Remélem a férjed ki fog rakni...jobbat érdemel egy sunyi kis disznónál

2011. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
39%
basszus, megtörtént, ez van, felejtsd el. hány millió ember megcsalta már a párját .... csak mindenki be van gyöpösödve, ezért nem fognak fáklyán elégetni. TARTSD MEG A TITKOT MAGADNAK ÉS MÉG A LEGJOBB BARÁTNŐDNEK SE MONDD EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
60%

amit már ketten tudnak az nem titok.

ha neked ennyire fontos a házasságod, akkor szerintem válj el. ha mondjuk egy tök ismeretlennel fekszel le, azt mondom, hogy oké, bánd meg, ásd el magad, és hallgass mélyen.

de hogy a saját sógoroddal képes voltál dugni, az azért már undorító.


de komolyan, hogy lehettél ennyire hülye? mind a férjed mind a saját családod meg fog utálni ezért. mehetsz a híd alá, ha csak nincs lakásod.

2011. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!