Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeséget csináltam?...

Nagy hülyeséget csináltam? Lefeküdtem a sógorommal. Nem tudom miért csak a helyzet adta. Mit csináljak? Elmondjam a férjemnek? Vagy titokban tartsam? Megbántam

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 16:04
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
0%
Ez nagyon csúnya. Legfőképpen a testvereddel szemben... Ő a véred, még ha nem is vagytok jóban, akkor sem szabad ilyet csinálni. Nem mondom, hogy mi vagy, mert mások is írták már. Valld be a férjednek és a testverednek, az lesz a legjobb! Először a testverednek mondd el és lehet, hogy segít neked, ha megbocsajt. Sajnálni nem tudlak, nem erdemelsz bocsánatot a ferjedtol, de azért írtad ide ezt a kérdést, mert segítségre van szükséged, én ezzel tudok segíteni, amit leírtam.
2017. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Fontos neked a férjed? Vele akarsz maradni? Akkor fogd be a szád, és felejtsd el az egészet, egyszer és mindenkorra. Ha kell a szex, másszál rá te a férjedre, nem hiszem, hogy tiltakozna, akármennyire is "régimódi.":-)
2017. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
27%
Az ilyen fogyatékos kérdezőkért érdemes olvasni az archívumot. :D "A tesóm erkölcstelen, ezért nekem is jogom van annak lenni" érvelés egyszerűen zseniális. 7 év távlatából is nagyon röhögök. :D
2018. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 schwagy válasza:
0%

Tényleg zseniális, mennyi szánalmas ember van.


Mára már biztos szétdrogozta magát a csaj, és a sógorával él :D


Tesója meg összejött a férjével.


Lehalok :DD

2018. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Mindenféleképpen mond el!!! Igazat megérdemli ! Te nem szereted, mivel bele mentél! Nem tiszteled! Igazság jár neki! Vállald fel! Emberség nagy dolog!
2021. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!