Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Mit csinálnátok...

Fiúk/Férfiak! Mit csinálnátok ha barátnőtökről kiderülne, hogy mentális betegségben szenved?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a pánikbetegség "hullámzik", (néha jobb, néha rosszabb) a páromnak akkor mondtam el, amikor már úgy éreztem rá bízhatom ezt az információt (a szüleimen és az orvosomon kívül nem tudja senki, még a barátaim sem)elfogadta, ha szólok neki hogy most nem érzem jól magam, azonnal megszünteti azt a szituációt, ami rohamot keltett. (kivisz a tömegből, stb.) Szeret engem, így fogad el. Amúgy ez nálunk sosem volt központi téma, apró kellemetlenség a kapcsolatunkban.

A bipoláris zavarnak is vannak fokozatai. Nem tudom, rajtad mennyire észlelni, mi az amitől javul az állapotod, stb. Azt javaslom, ne csak azt mond el neki, hogy mi a gond, hanem hogy mit érzel közben, mivel tudna segíteni, hogy kezdődött, stb. Ha megismeri a problémát, máris nem tűnik olyan súlyosnak, és tudtok megoldást találni. (Ha elhagy nem érdemes foglalkozni vele, mert akkor más tulajdonság miatt is elhagyna.)

2011. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos fogsz találni magadnak barátot,ha ez a jelenlegi el is hagy netán.De, jobb lenne minél hamarabb tudatni vele, ugye tudod,hogy az állandó gyógyszerszedéstől,neked hamarabb fognak elkopni a belszerveid, nem tudom hogy a gyerekvállalásról mi az orvosod véleménye,terhesség alatti gyógyszerszedés stb... Ez egy állapot,ami nem gyógyítható...sajnos ez jutott, de titkokra komolyabb kapcsolatot nem szabad alapozni... Sok sikert.
2018. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!