Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok, akik alkoholista...

Fiatalok, akik alkoholista szülő mellett éltek! Ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 13:21
1 2
 1/17 Viki233 ***** válasza:
hát én eléggé rosszul viseltem.vmelyik szülőd iszik???
2011. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, apám.

És már egyre kevésbé tudom elviselni, folyamatosan ideges vagyok és félek.

2011. febr. 5. 13:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Már sehogy, 7 éve külön élek.

Ő jó ott ahol van, Én is jó ahol vagyok, néha találkozunk, nem megyünk egymáshoz, csak úgy, ha előtte megbeszéljük. Kéretlenül soha. Ez igy jó. Családom van, gyerekem van, nem kell egymás nyakára mászni. Ha kaja kell neki szivesen veszek ezt-azt, de pénz nem adok neki, mert az csak a tintára menne el.

25/L

2011. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

13:27-es vagyok.


Hány éves vagy?

2011. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
15
2011. febr. 5. 13:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Huh. Vernek is esetleg?
2011. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Viki233 ***** válasza:
uhhh szegénykém:((((((((annyira durva apud? nem tudok normális tanácsot adni mert még nagyon gyerek voltam olyan 16-17.és nem sikerült beszélnem apám fejével,elkezdtem gyűlölni és nagyon is kimutattam.sajnos nem tudsz vele mit kezdeni, magától kéne rájönnie h megkéne változnia.de ti azért ne hagyjátok cserben.akármilyen szemét is.mégis csak az apád:S hidd el tapasztalat miután meghalt apum már nagyon megbántam h nem voltam úgy mellette:S
2011. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan verni nem ver, de ez se jobb ami van. Állandóan ordít, szid, piszkál, csapkod, összetör ezt-azt.
2011. febr. 5. 13:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is alkesz. Utálom úgy ahogy van. Én sajna nem tudok hová menni, meg anyut sem akarnám itthagyni.

Minket sem ver, de a lelki terror még annál is rosszabb.

2011. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az en apam alkoholista. Elfogadtam ilyennek amilyen, mert inkabb ugy nezek ra mint betegsegre. Vegulis az. Csak az en apam irto nyugodt. Elvonul a sajat odujaba es ott tolti az ittas napjait.
2011. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!