Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholista szülő mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista szülő mellett hogyan lehet normális párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Csak szeretném tudni, van e vki hasonló helyzetben,és hogyan kezeli..

Ha az egyik szülö alkoholista, hogyan meritek ezt a párotoknak elárulni,már ha elmeritek? Kínos szituációk..és kínos kérdések..Hol van a szülő egész nap.. illetve az esti alkohol által szült pillanatok..

Vhogy nekem ez a helyzet,amiben vagyok,alá ássa az önbecsülésem,nem merek öszinte lenni másokkal,félek h ezért elítélnek, a családom ,vagyis egyik szülöm miatt.


2011. jan. 9. 20:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 20 éves lány..
2011. jan. 9. 20:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a családod milyen, nem a te hibád, és elég becsülendő dolog, ha ennek ellenére normális tudsz maradni, és így gondolkodsz a dologról. Szerintem ha valaki megismer téged, megszeret, nem fogja nézni, hogy a szüleid épp mit csinálnak, vagy már annyira nagykorú, hogy saját életet kezdj, ha úgy adódik.
2011. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem túl rózsás, párkapcsolat keresést is befolyásolhatja. Aki elfogad e mellet az megértő lesz és ez jó tulajdonság:)
2011. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kínos lehet, de egy normális párkapcsolatban ez nem okozhat problémát köztetek. Természetesen el merném árulni, akármilyen is lenne valamelyik szülőm, nem szégyellném apámat, anyámat. Pláne, hogy nem én vagyok az alkoholista, mit szégyenkezzek?

Viszont elég sok dolog miatt elítélhetik az embert és ha valakinek problémája van a családban, akkor talán inkább azzal kellene foglalkozni, hogy nem lehetne-e valahogy segíteni rajta (jó, tudom, hogy ez sokszor lehetetlen), nem pedig azon, hogy jaj, mint mondanak mások.

2011. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés, nem a szüleidet kell szeresse hanem téged, én apám is nagy piás, most már nem bír elmenni a korcsmába mert sebes a lába és röghözkötött lett, de például volt barátnőm faterja is sokszor ivott, ez nálunk jó közös téma volt. Sajnos a mai világban mindenkinek van a környezetében ilyen "muslinca" valamilyen rokoni fokon, ezzel nem vagy egyedül. Nem amiatt fog veled szakítani ha ettől parázol be.

Egyedülálló 26/f (kihangsúlyozom :P)

2011. jan. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!