Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok, akik alkoholista...

Fiatalok, akik alkoholista szülő mellett éltek! Ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

az a helyzet, hogy semmit nem tudsz tenni. Csak annyit, hogy tanulsz-tanulsz-tanulsz, hogy minél hamarabb le tudj lépni otthonról.

Változni nem fog, csak ha Ő is akar, Te meg is szakadhatsz. Kár ezért tönkretenni az idegeidet. Jah és szem előtt tartani azt, ha családod lesz Te nem leszel ilyen.

2011. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem apum ivott, elköltöztünk, aztán vissza kellett, mert nem bírtuk nézni, hogy szétszedi a házat. Szerencsére agyára ment a pia, rendőrség vitte el, mikor gyilkolni akart. Egyszer vége lesz minden rossznak.

Sajnálom, hogy neked is ezt kell átélned :(

2011. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

"semmit nem tudsz tenni. Csak annyit, hogy tanulsz-tanulsz-tanulsz, hogy minél hamarabb le tudj lépni otthonról"

Ez nem hiszem, hogy így van. Aki tanul-tanul, az még 25-30 évesen is otthon lakik, hiszen nem tudtja eltartani magát tanulásból. :(

Lelépni az tud otthonról, aki korán munkát vállal, ami szintén baromi nehéz. :(

Kitartás!

2011. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2011. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
detto én hál istennek elkölt9ztem de az a négy év is pokol volt.üvöltöztünk egymással, ő meg sértegetett is meg lealázott...nem bírtam tovább felköltöztem pestre a nagyszüleim házába..sajna már ők sem élnek.most ott tartok hogy 19 évesen árúfeltöltő vagyok lakást tartok fenn meg magamat.ha tudsz költözz el ha nem akkor fordulj a gyámhatósághoz!!!!sok sikert és kitartást!!
2011. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is apu ivott, de beteg lett,most már nem tud inni szerencsére...

15 voltam amikor ez történt..és bár csak lettem volna annyira felnőtt,hogy anyut rávegyem,hogy hagyja el,és ha nyomorban is de békében nőjünk fel. De anyu is gyenge volt, így szenvedtünk, nagyon nagyon sokat!!

Nem tudom milyen helyzetben vagy,de ha apukád olyan akivel amúgy tudsz beszélgetni mond meg neki,hogy tönkre teszi az életét és a tieteket is, vagy írj neki egy levelet,hogy neked ez mennyire rossz,és hogy szereted őt,ne csinálja ezt..hátra használ...

Ha ez sem fog,akkor pedig várnod kell, idővel jobb lesz, ha már nem kell tőle függened...

2011. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Jól meg kéne verni mindegyik alkoholistát, hogy észhez térjen!
2011. máj. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!