Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szeretethiányosak azok...

Akik szeretethiányosak azok mivel pótolják a szeretetet?

Figyelt kérdés
Néha annyira rám tör ez az érzés és olyan jó lenne valakitől kapni. Sokszor gondolok arra milyen jó lenne visszamenni az oviskorba amikor még aranyos voltam és sokat ölelgettek meg puszit is kaptam. Sajnos a jelen nem ilyen :( Elvétve ha kapok néha egy ölelést (ha sírok) vagy ha én ölelek meg valakit de ez nagyon ritka. A puszit még ritkábban ( ha valakinek szülinapja van).
2011. febr. 6. 10:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Akkor gondolom párod nincs. Hány éves vagy?
2011. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát. Tőle rengeteg szeretetet kaphatsz.
2011. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A szeretethiány gyermekkorban alakul ki, amikor egy kisgyereket elhanyagolnak a szülei. Ugye veled nem ez történt? kamaszkorban is sokszor lehet ezt érezni, és persze fiatal felnőttkorban de ott már megint nagyobb a baj.
2011. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Van kutyám,de ettől még ugyanezt érzem.Kibírhatatlan.
2011. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretethiányom van akkor a barátomhoz szoktam bújni. Ha a barátnőimmel vagyok, ők is szoktak engem ölelgetni. Meg nagymamámat és anyukámat szoktam néha megölelni. Puszi nálunk alap, mind a családban, mind baráti körben.

A kutya egyébként tényleg jó ötlet, mert lehet ölelni, szeretni. És tényleg feltétel nélkül viszont szeret téged. Persze felelősséggel is jár, hiszen gondoskodni kell róla.

2011. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem az is segít, ha csak elképzelem, hogy kapok szeretetet. Lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem pl. van egy képzeletbeli apukám, és ha nagyon magányos vagyok, elképzelem, hogy ölelget, meg ilyenek, és nekem ez ilyenkor sokat segít. Lehet, hogy betegesen hangzik, de tényleg jó.
2011. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

állatokkal.

nekem is ezért van kutyám meg macskám többek közt...

2011. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Tessék szépen társaságba menni, zülleni egy kicsit... Ez az első lépés... Ha barátaid vannak, akkor meg nincs probléma: velük menjél el valahova. A nyüzsgés jót tesz...
2011. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A családoddal élsz? Hányan vagytok, milyen a kapcsolatotok egymással?
2011. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én felhívom a barátnőimet vagy msnen beszélek velük. Ha meg mindegyikük elfoglalt, akkor csokit falok.
2011. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!