Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy a...

Normális dolog az, hogy a 17,5 éves fiamat évek óta nem láthattam meztelenül, mert nem engedi? Amúgy normális és egészséges, de szerintem néha az anyának át kellene néznie, hogy nincs-e valami rajta, ami nem odavaló?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 14:03
1 2 3 4 5 6
 21/51 Tinker Bell ***** válasza:
80%

Ne haragudj ma 16:28-as, megértem az aggodalmad, de hogyan tudtad megállapítani, hogy nem rosszindulatú az anyajegye?

Azt bőrgyógyásznak kellene megmutatni.

2011. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
38%
az én barátom nem szégyelli magát az anyja előtt meztelenül se, de azért a kedves anyóspajti nem szokta hosszasan stírölni :D
2011. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
79%

szétröhögtem magam a hozzászólásotokon: DD xD

szerintem normális h. nem engedi..mondjuk családtól függ,aki már hozzászokott,hogy az anyja minden hónapban körül bogarássza az nem szégyenlős..de aki elé egyszer odaállnak először a 17 év alatt és aztmondják neki h. vetkőzz körbenézlek akkor már van valami.Most miért is nem lehet egy 17 éves fiatalnak magánélete: o na mindegy..

2011. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%
Ez tuti hogy kamu
2011. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 BlackSword ***** válasza:
36%

Én is reméllem, hogy kamu a kérdés... Nálunk sem szokás meztelenkedni...

Meg volt szó a tetoválásról... Az már fent van, tehát teljesen felesleges lenne titkolni is... És szerintem sem normális, amit elvársz kedves kérdező...

2011. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
38%
Anyósom látta a fiát meztelenül, mikor ránk nyitott szex közben:D De nem állt le nézegetni:D
2011. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
64%
Engem sem láttak meztelenül 12-13 éves korom óta. Szerintem így normális.
2011. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Ha baja van, elmegy az orvoshoz. Egybként, engem is zavar, ha pl. öltözködés közben abajgatnak.


20/L

2011. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
43%

Az hogy nézegetni szeretnéd nem egészen normális dolog...

Az más kérdés, hogy itt az emberek többsége szerint abnormális, ha családtagok látják egyást meztelenül, nálunk ez teljesen természetes volt kicsi korunk óta, most 23 évesen is minden gond nélkül kijövök tök pucéran a fürdőből, ha a szobámba hagyom a hálóruhám, vagy hasonlók, a 16,5 éves öcsém is, apám és anyám is, teljesen természetes volt mindig is, hogy látjuk a másikat meztelenül, ebbe mi az abnormális nem értem, nagyszüleimnek ez a szabados nevelés nem tetszett, de hát ők mások, nekem természetellenes lenne, ha nem mehetnék be a fürdőbe pl. kezet mosni, amikor más benn ül a kádba, sőt én anyámmal szoktam együtt fürdeni. Ez nem jelenti azt, hogy valami nagy naturisták lennénk vagy hasonlók, strandon bikinibe vagyok (felsőbe is), idegenek előtt szégyenlős vagyok, de a párom, közeli családom, és a család nő tagjai előtt nem.

Két férfival voltam életembe, mindkettőn észrevettem, hogy szégyenlősek, válaszok alapján kezdem érteni, hogy miért... bár számomra felfoghatatlan, hogy miért kell a szerelmünk, szeretteink, családtagjaink előtt szégyenlősködni.

23N

2011. febr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
21%

"Hát én maximum melltartó+alsó kombóban vagyok hajlandó mutatkozni édesanyám és az 1 évvel fiatalabb húgom előtt, pedig én nő vagyok... És sosem vetkőznék le előttük meztelenre, és ez fordítva is igaz."


Na erről beszéltem, számomra ez felfoghatatlan és furcsa...el is vagyok képedve rendesen...de ha nektek ez jó. Érdekes strandon az fülke nélküli női öltözőbe a legtöbb nő minden gond nélkül levetkőzik és átöltözik, megtörölközik...én meg erre nem lennék képes vadidegenek előtt, inkább a wc-ben húzom át a fürdőruhám.

2011. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!