Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy a...

Normális dolog az, hogy a 17,5 éves fiamat évek óta nem láthattam meztelenül, mert nem engedi? Amúgy normális és egészséges, de szerintem néha az anyának át kellene néznie, hogy nincs-e valami rajta, ami nem odavaló?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 14:03
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
83%

"Na erről beszéltem, számomra ez felfoghatatlan és furcsa...el is vagyok képedve rendesen..."


Azért remélem, fogsz tudni aludni. Komolyan, elképedni attól, hogy másoknak más szokásaik vannak... még sok meglepetés fog érni az életben.

2011. febr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

Tinker Bell.

Nem, nem vagyok bőrgyógyász, de azt még én is felismerem, ha az anyajegy megváltozik, sötétedik, kiemelkedik, stb.

A fiamnak ez kb 1 cm nagyságú és nem hajlandó orvoshoz menni vele, épp azért, mert le kell vetkőzni. Szerinte bőven elég akkor is, ha látok valamit.

Tehát ennyiből én megértem a kérdezőt.

Ja, tükörből sem lehet pontosan látni, olyan vacak helyen van.

2011. febr. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
35%

kérdező Te beteg vagy.... :( ha kamu a kérdés akkor is... ha nem na akkor pláne :D:D nézegesd a férjed meztelenül... ne terrorizáld a fiad, mert a végén még a saját neméhez fog vonzódni... ha anya sokat molesztálja :D


30N

2011. febr. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon hasznosak voltak. Ilyen anyajegy-félékre gondoltam - mivel nekem is vannak és Neki is megsérült pár éve, de akkor még láthattam. Én csak attól félek, hogy a szégyenlősségéből kifolyólag akkor sem szólna, ha problémája lenne. Nem szokásom stírölni, de utálom,ha valaki szégyenlős, mert gyermekkoromban úgy neveltek, mintha bűn lenne a mezítelenség. Ja, nem kamu kérdés volt!!! Vagy ennyire normáltalannak tűnök? Jó lesz elgondolkodnom...
2011. febr. 7. 13:40
 35/51 anonim ***** válasza:
83%

Nem bűn a meztelenség, csak az emberek 90%-a szerint nem a családra tartozik.

Amúgy én be nem mennék kezet mosni, amíg valaki más fürdik, kezet mosni lehet a konyhában is ilyen esetben...hogy anyámmal fürödjek 22 évesen az meg már végképp meredek nekem :D

2011. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
80%

"Nem szokásom stírölni, de utálom,ha valaki szégyenlős, mert gyermekkoromban úgy neveltek, mintha bűn lenne a mezítelenség."


Azért ez a kettő nem nagyon függ össze.

A szégyenlősek többsége nem hiszi azt, hogy a meztelenség bűn, csak egyszerűen szemérmesek.

Viszont az baj, hogy utálod, ha valaki szégyenlős, mert egyrészt, ki az a valaki? Bárki? Aki szembejön az utcán? Másrészt pedig lehet, te pedig a gyermekkorod hatására épp az ellenkező irányba lendültél el. Egy szégyenlős embernek lehet, hogy erőszakosan hatsz.

2011. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

00:55, 01:02 vagyok 23N

"sőt én anyámmal szoktam együtt fürdeni."

A szoktam ebben az esetben azt jelenti (kicsit felcseréltem a szórendet), hogy néha, havonta 1-szer kb.

2011. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
94%

Amikor elkezdtem nőiesedni, onnan kezdve szégyenlős is lettem a szüleim előtt. Anyám abszolút nem tartotta tiszteletben az intimszférámat, állandóan bemászkált a fürdőszobába, miközben fürödtem. Rettegtem minden alkalommal, guggolva ültem a kádban a mosógép mögé bújva. Gyűlöltem őt érte és ahogy teltek az évek, iszonyatos gyűlölet halmozódott fel bennem. Nagyon nagy hibát követett el. Ma már másként csinálnám, megcsináltatnám a zárat, ha mégis bejön, addig üvöltenék, míg ki nem takarodik. De akkor csak féltem. 15-16 éves korom körül emiatt hetente 1-2-szer mentem el fürdeni, míg egy tanárom fel nem világosított róla, hogy büdös vagyok.

Onnan kezdve minden nap fürödtem, anyám minden nap bemászkált és utáltam őt minden nap egyre jobban és jobban.

Amikor rájöttem, hogy a naplómat is olvasgatja, soha többé semmit nem mondtam el neki.

2011. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
36%
Lesd meg! Lehet ő is ezt teszi
2011. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

OFF: 38-as, hát ez durva. :( Nagyon sz*r lehetett. Az én anyám se semmi, ő is olvasgatta a naplómat, de azért legalább direkt nem nyitogatott rám a fürdőben. Mondjuk a szexualitáshoz, testiséghez elég furán állt ő is. Én olyanokat éreztem rajta, hogy stíröl, méreget (lány vagyok!), odadörzsöli a mellét hozzám ölelgetés közben, meg eleve utálom, ha hozzám nyúl...


Tönkre is b*szta a pszichoszexuális fejlődésem. 27 évesen még szűz vagyok.


ON


Kérdező: így, hogy írtad az anyajegyes dolgot, már értem, mi a gondod. De a kérdést elég szerencsétlenül sikerült megfogalmaznod. :D Bevallom, elsőre nekem is tökre úgy tűnt, hogy vagy ilyen "molesztáló" anyuka írta ki, vagy pedig provokatív, kamu kérdés.


Ahogy utána részletezted, arra a válaszom: szerintem érthető, hogy valaki szégyellős, ez van, ilyennek kell őket elfogadni. Pontosan hol van az az anyajegy? Hátán? Meg lehet sztem azt úgy nézni, hogy a lehető legkevesebb testfelületet kelljen kitakarni. Amúgy tényleg jó ezeket ellenőrizni, főleg, ha a fiad nem tudja magának megnézni, mert nem fér hozzá. Ezt biztos megérti ő is.


27/N

2012. jún. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!